Skocz do zawartości

Poszukuje mechanika Luboń


Gość gucinho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam godnego mechanika to zajmie sie moja bertonka poniewaz mam mokry dywanik od strony kierowcy i wydaje mi sie ze to nagrzewnica oringi dlatego szukam godnego mechannika ktory to zorbi raz a dobrze z gory dziekuje za odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kogo polecić ale sugeruję unikać warsztatu na Kotowie, tego, gdzie jest też stacja diagnostyczna. Parę lat temu przy wymianie końcówki drążka zniszczyli mi maglownicę. Do winy się oczywiście nie poczuwali "bo przecież nie będą mi remontować samochodu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności