Skocz do zawartości

Radio wyłącza się przy działającym ogrzewaniu.


Gość Aga.Wałcz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kolego - Ola to kobieta z krwi i kości.

W swojej torebce prędzej znajdzie kombinerki lub śrubokręt niż szminkę - którą z resztą też tam posiada.

Wiem co piszę bo ją znam w realu.

Poza tym ma Sintre więc musi wiedzieć więcej żeby pomóc mechanikom.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harnas1515

Mam zdjęcia.

-z plaży

-z basenu

-z sauny

No i wygląda na każdym na kobietę.

 

 

 

 

Ale to cyborg... obcy....

Mówię wam. [emoji14]

 

Zabiera klucze z ręki. Albo leci ze szczoteczka od zębów i naftą pod maskę.

Edytowane przez harnas1515

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Paczę","paczę" znaczy się czytam i własnym oczom nie wierzę.Bo w torebce mojej kobiety,która waży....hmmm,a ze 4 kilo nie uwidzisz nawet malutkiego wkrętaczka aby sobie dokręcić mikro-śubkę w zausznikach jej okularów .Dwa lusterka,osiem pomadek,dwie torebki z chusteczkami,jakieś kajety,kilka flaszek z perfumami,dwa długopisy (żaden nie pisze) i zwinięte w kosteczkę foliowe torby reklamowe z biedry...zgroza...uffff.Znaczy się nie jestem jakims KGB,że robię infiltracje jej torebki.Kiedyś potrzebowałem pojechać Opelkiem.Pytam się żony.Daj mi kluczyki od auta.Ona mi.Weź sobie.Są w torebce.Po chwili powiedziałem jej.Wyciągnij mi je.Bo Twoja torebka jest dżunglą nie do przejścia.


To witaj w raju ;)

Jesteś wyjątkową kobietą jak na moje rozumowanie.Jeżeli forum nie kłamie :jupi::spoko:.

Edytowane przez Natan

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za słowa uznania ale uwierz mi iż każdy kij ma dwa końce. Ty nie polemizujesz ze swoją kobietą na temat kosmetyków, a ja na temat np opon do auta czy sposobu naprawy auta już tak. Twoja kobieta ma o czym rozmawiać z żonami twoich kolegów. Natomiast żony moich kolegów się ze mną nudzą:D

No i nikt cię nie gania za to że w JEJ skrzyneczce brakuje JEJ śrubokręta czy miernika bo twoj się sfajczył ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ola? Czy Ty sama grzebiesz się w Sinterkach,czy za dużo przebywasz w towarzystwie facetów,mechaników bardzo Tobie znajomym ........................................

 

Aaaaa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Post Roku 2016 na bank!!!!:D

Nie mogę... :D

 

Ale racja, taka Ola jest jedna :)

Sory że brużdże w temacie


O, internet w robocie zaczął działać na tę okoliczność :) :)


.

 

 

Aga, jak będziesz sprawdzała te bezpieczniki, to tu masz ściągę. To naprawdę niedużo roboty. Siergej podał które numerki trzeba obejrzeć, znajdź je na schemacie, a potem w aucie:

 

http://forum.opel24.com/topic/8127-bezpieczniki-i-przekazniki/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Aga.Wałcz

Kochani moi, bardzo wszystkim dziękuję za wszelkie sugestie. Radyjko już się nie wyłącza. Wystarczyło przeczyścić styki bezpieczników jak sugerował sergeimoskva, za co bardzo dziękuję :brawo: . No kto by się spodziewał :szok: . Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności