Skocz do zawartości

Dołożenie GIDa - wylogowanie -aktywacja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam prośbę o pomoc w aktywacji BC. Również mam corse C 1.7 cdti i pokazuje mi wszędzie F. Chyba brakuje mi przewodów tak jak u Ciebie ze sterownika silnika. Czy możesz mi podpowiedzieć jak się do tego zabrać i co mi będzie potrzebne (gdzie kupić i za ile). Dzięki wielkie za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość piokow14

Sorry, że dopiero teraz ale nie zauważyłem po prostu wcześniej ;/

 

Ogólnie jak wszędzie masz F to brakuje kabli na 99%. Najlepiej jakbyś miał kogoś kto ma TECHa to wtedy może sprawdzić jakich kabli Ci brakuje - tak byłoby nałtawiej. Ewentualnie możesz zrobić dobre zdjęcie, albo pospisuj piny i kable(kolory) jakie wchodzą do którego pinu we wtyczce od GIDa, wtedy jestem w stanie Ci powiedzieć gdzie, co i jak dołożyć. U mnie np. "F" były tylko przy zasięgu i aktualnym spalaniu, a w szczegółach dystans przejechany i średnią prędkość mi pokazywało.

Kolejna kwestia to jeśli masz tego GIDa od innego samochodu to musi być on z oznaczeniem bodajże KU i TECHem trzeba ustawić w nim odpowiedni indeks dla silnika itp.

Co do gdzie kupić i za ile; ja mogę polecić sklep AVT w Warszawie, potrzebujesz jedynie samych pinów (nie cała złotówka za 10 sztuk bodajże), kabel i sporo cierpliwości przy przepuszczaniu kabli :)
Co do pinów to jak znajdę link to wstawie tutaj te które ja kupiłem, bo jest kilka rodzajów i nie wszystkie się nadają. Ogólnie jak jeszcze tego nie ogarnąłeś i się jeszcze nie zniechęciłeś to mogę Ci pomóc

Edytowane przez piokow14

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się tutaj. Mam radio CD70 i chciałem dołożyć GIDa. Kupiłem oryginalny z Tigry razem z ramką i po podłączeniu wyświetlacz jest martwy. Zero reakcji, tech go nie widzi. Sprzedawca twierdzi że kiedyś jak go demontowali to działał. Sprawdziłem wszystkie możliwe ustawienia radia i powinno działać. I teraz pytanie - czy coś w Corsie może go blokować czy sprzedawca leci w kulki. Sprawdzałem też na CD30 MP3 i to samo.

 

IMG_3814.jpg

IMG_3817.jpg

Edytowane przez _Krzysiek_

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności