Skocz do zawartości

H7 LED CREE


Gość Leszektrn

Rekomendowane odpowiedzi

to jakas wydumka chinska. Samo oznaczenie H7 mowie ze to zarowka halogenowa wiec nie ledowa nie wyladowcza czy inna jakas. Nie ma opcji by taka zarowka z taka oprawka miala jakakolwiek homologacje. Poza tym jak kolega wyzej wspomnial do lamp gdzie jest przeznacozna zarowka H7 moze byc tylko taka zarowka wmontowana zadna inna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patricos87

Tak, tylko ze np w 97r czy 99r nie bylo takiej technologi led jak jest teraz i dlatego pisze tylko h7 bez np dopiski led, a po to je ktos wymyslil aby zaoszczedzic, wiadomo ze jedza mniej energii, zwrocmy uwage ze wszystkie nowe auta maja technologie led i jest ok, gdyby ta technologia byla w 97r pewnie tez bysmy mieli led w aucie. Wiec dlaczego skoro teraz jest led to z tego nieskozystac??? Ja tam w swoim mam prawie wszystko w ledach, i instalacja ma lzej, aku tak nie pada, i tez efekt fajny a i auto wyglada mlodziej. Dlatego jestem jak najbardziej za led, po to sa, a ze na lampie pisze h7 to i sa zarowki led pod h7, przeciez nie przerabiasz z h7 na h4 czy cos innego, i nic sie nie zmienia, wiec dlaczego kolega ma nie miec led...? Policja sie nie czepia, na stacjach diagnostycznych co raz to mniej... Po to wkoncu sa aby z nich kozystac... Takie jest moje zdanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozjedziesz kogos na drodze to ci wezma do analizy wszystkie zarowki z auta mozesz mi wierzyć bo juz mialem taka sytyacje w rodzinie. Dowiedzą sie wszystkiego a ze miales oswietlenei nie homologowane bo takei zarowki H7 led nie maja wybitego ani znaczka a ni nr homologacji to dostaniesz jak nic 5 do 10 lat lekka reką w pasiaki i bede ci machal z dworu jesli trafisz do nas do ZK w Goleniowie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o innych uczestnikach drogi, o tych że po to ktoś kiedyś zredukował moc żarówek halogenowych by zapewnić pozostałym uczestnikom ruchu drogowego względny komfort.

 

LED o mocy 60 W w rzeczy samej będzie świeciła mocniej niż Halogen 55W, nie mniej jednak brak homologacji sprawi, że dowód w pierwszej kolejności właśnie za żarówki stracisz, bo ITD czy Policja od razu zauważy różnice. Podobnie na stacji diagnostycznej.


A swoją drogą technicznie jestem ciekaw jak do reflektora wsadzisz i schowasz ten zasilacz do LED-a, czy po prostu się zmieści i jak on będzie się w nim zachowywał gdy przejedziesz po drodze gorszego standardu niż autostrada, czy nie narobi tam szkód.


Jak już tak bardzo chcesz by ładnie świeciło proponuje spolerować sobie reflektor odpowiednimi "zestawami naprawczymi" przywracając jego dawny blask. Mój pod wpływem czasu lekko zrobił się matowy co również miało przełożenie na oświetlenie drogi. Po polerce wygląda jak nowy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakieś cuda wianki, najlepiej kupić night breakery. Według mnie najlepsze żarówki jakie są dostępne na rynku. Trzeba tylko uważać na podróbki ale oryginalność można łatwo sprawdzić przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności