Skocz do zawartości

silnik gasnie gdy sie rozgzeje


Gość grzegorzw84

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorzw84

Witam wszystkich. Tak jak w temacie silnik gdy osiagnie optymalna temp. Zaczyna nim delikatnie szarpac dlawic tak jak gdyby paliwa zaczelo bakowac, dodam ze nie dzieje sie tak za karzdym razem, objawy wystepuja w trasie nie na wolnych obrotach i niema znaczenia czy jedzie na bezynie czy na lpg. Jestem w kropce bo w maju musze jechac meriva nad morze i boje sie ze zdechnie mi gdzies na autosradzie. Moj znajomy mechanik podpinal ja pare razy pod komputer i nie wykazywalo zadnego bledu. Wymienilismy juz swiece i czujnik obrotuw walu korbowego i dalej dupa. Moze ktorys z was mial podobny problem? Pomozcie bo niewiem co juz robic. myslalem juz nawt zawiesc auto do aso ale niewiem czy to dobry pomysl? Silnik 1.6 16v z16xe 2003rocznik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Standardowo sterownik pada na pysk.Jeśli będzie na ciepło tak robić,to spróbuj sterownik schłodzić jakimś spreyem mrożącym i zobacz jakie efekty będą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorzw84

Standardowo sterownik pada na pysk.Jeśli będzie na ciepło tak robić,to spróbuj sterownik schłodzić jakimś spreyem mrożącym i zobacz jakie efekty będą.

Ok. Dziekuje za odpowiedz. Ile moze kosztowac taka naprawa? Z tego co wiem to ja mam jakis sterownik hybryde.

Kur.... jak pech to pech najpierw maly remat silnika bo zarla olej a teraz sterowik silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mało kosztuje, na forum jest opisywane, ale gorszy problem ze te naprawy nie zawsze się udają, gdy jedni polecają zakład, inni sa skrajnie rozczarowani.

Zrób jak Beny napisal, lub spróbuj przeniesc ecu w miejsce nie narazone na nagrzewanie i czy jest poprawa. Oczywiscie to nie naprawia, ale pomoze w diagnozie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorzw84

Ok dzieki. Jutro jade jeszcze do goscia na warsztat ktory ma oryginalnego op coma. Morze wskarze jakis blad. Odezwe si jak bede wiedzial cos wiecej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzegorzw84

Witam dzis bylem sprawdzic mery na op comie i h..a wykazalo. Zadnych bledow zapisanych w sterowniku. Ten kolega mieszka ode mnie 30km ktore pokonalem praktycznie w upale i w korkach i mery nie zgasla ani razu smigala az milo. Tak jak pisalem raz zgasnie a raz nie. MoZe faktycznie mozna by sprubowac przeniesc go w inne miejsce na ile wystarcY kabla albo sprubowac czyms schlodzic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności