Skocz do zawartości

Kierunkowskazy i "awaryjne"


Gość Meksyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam​

 

Mały problem z "kierunkami".
Obie strony działają teoretycznie poprawnie. Napisałem "teoretycznie" bo wraz ze "strzałką" na liczniku mruga mi również inna kontrolka - ta z hakiem od przyczepy. Ta kontrolka mruga zarówno z lewymi, jak i z prawymi kierunkowskazami.

​I drugi problem - AWARYJNE.

​Włączając "awaryjne" klawiszem mam tylko "lewą stronę". Gdy na manetce przy kierownicy dam wtedy "w prawo", działają obie strony... dzieje się tak również wtedy kiedy w stacyjce nie ma kluczyka.
​Oczywiście wraz z awaryjnymi mruga również kontrolka "haka".

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy masz zamontowany hak do ciągnięcia przyczepy?

Bo tu mi coś coś może być problem z modułem haka - brak masy lub awaria przekaźnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, hak posiadam. "Masy" sukcesyfnie przeglądam, i poprawiam... W tej chwili samochód "u doktora" - się spawa :) Jak już się pięknie wyspawa i wróci do mnie sprawdzę co w gnieździe przy haku "piszczy".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam mam ten sam problem z kierunkami ale ja akurat odrazu wpadłem na to że cos jest z gniazdem, patrzę a gniazdo wygiete ku górze i woda w nim stoi razem z lodem i i zielone piny,po przegrzebaniu i wyprostowaniu na chwile zaczeło działac ale właściciel po kolejnej jeździe znów nie miał kierunków więc odciął wiązke przy samym gnieździe i zostawił mnie z tym problemem. Ogólnie haka nie używa a jest fabryczny- jest jakaś możliwość szybkiego odpięcia tej wiązki czy tego modułu? sintra 99r 2.2 pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj z lewego tyłu, tam powinien być pod boczkiem tapicerskim na wtyczkach.

Ale jak nie ma kierunków tylko tylnych to możliwe że coś z masą jest nie tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Ja mam problem z tylna lewa lampa brak wszystkiego ,,po wyjęciu lampy raz jest kierunek lub miga zarówka oświetlenia/stopu ,rozboire dalej zobacze czy nic nie zaśniedziało bo jak by masy brakowało w drugiej oswietlenie jest kierunek jest ,nie ma wstecznego

Pochodziły kierunki ,oświetlenie aku padł

Edytowane przez axpol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na pewno problem z masą. Trochę grzebania będziesz miał.

Radzę przeglądnąć wcześniejsze posty.

Myślę że warto by było żeby przeglądnąć układ ze schematami - jak nie masz schematu to podaj maila prześlemy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na pewno problem z masą. Trochę grzebania będziesz miał.

Radzę przeglądnąć wcześniejsze posty.

Myślę że warto by było żeby przeglądnąć układ ze schematami - jak nie masz schematu to podaj maila prześlemy.

Tak tez mi sie zdaje ze masa na razie taki wykwit mój mail [email protected]

post-49708-0-43115400-1485542087_thumb.jpg

Edytowane przez axpol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schematy i rozmieszczenie kabli poszły.

Natomiast co dych wkładek lamp spróbuj je jakoś reanimować - a jak się nie uda to pozostaje jeszcze zakup - http://allegro.pl/opel-sintra-wklad-lampy-tyl-i6429734324.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności