Skocz do zawartości

dywaniki, i mata bagażnika - meriva b


Gość tatus wkrotce

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tatus wkrotce

witam,

 

opel meriva b1 rocznik 2016,

 

Ktoś kupował nie oryginalne dywaniki i mate bagażnika może do tego cacka?

 

W internecie znalazłem :

a) 200513b

a) 101138m

 

rezaw-plastu, czy będą pasował, ktoś coś może polecić?

 

że jeszcze czekamy na samochodzik więc nie mam jak zmierzyć,..

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Rezaw Plast- już w kolejnym autku mam ich dywaniki.

Idealnie dopasowane do modelu, jakość bardzo dobra i nie śmierdzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszą koledzy - Rezaw Plast. Kupiłem do Mery z 2015r. i przyznam, że to świetny produkt.

Tylko zwróć uwagę, żeby był to model po faceliftingu (2014 - ). Podobno jest nieco inna - z moich obserwacji wynika, że ma po prostu wystający fragment, który wchodzi w miejsce gdzie środkowa część tylnej kanapy jest nieco cofnięta.

Ja kupiłem dokładnie tę - http://allegro.pl/mata-wykladzina-bagaznika-opel-meriva-2014-i5966146168.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tatus wkrotce

super, dzięki za odpowiedź.

 

ok, to mate już mam na liście.

Teraz jeszcze jedno pyanie, bo neistety w tych sklepach co patrzyłem to nie mają rezaw-plastu i tej konkretnej maty i dywanika.

 

Które kupiliście jako dywaniki ( gumowe), szukam jakiś rezew-plastu ze stoperami?

 

 

dzięki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla Ciebie i dla potomnych ( bo niełatwo znaleźć foto maty bagażnika w bagażniku Merivy B )

Siatka do bagażnika jest w standardzie umieszczona w bocznym schowku bagażnika. Ja mam założoną od Renault z metalowymi zaczepami (Meriva ma z tworzywa).

Dywaniki zapewne jakieś dostaniesz pytanie czy bedą to gumowe czy welurowe.

post-49697-0-97105900-1463308780_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Firma o której mowa Rezaw Plast ma swój sklep i swoją stronę na której jest wyszukiwarka ich produktów, a jeżeli takowej gumy lub dywanów do autka się nie znajdzie to pisze się wiadomość do nich w której podaje się co trzeba o aucie żeby dobrze dobrać produkt nas interesujący i pasujący do autka i dostaje się szybką i szczegółową odpowiedź. Ja tak właśnie postąpiłem szukając nadkola lewego i gumy do mojej viki HB przed liftem, i raz dwa dostałem wszystkie interesujące mnie wiadomości od firmy. I po sprawie nad czym tu się zastanawiać i szukać po aukcjach i necie jak można u źródła się dowiedzieć wszystkiego a potem ewentualnie zacząć poszukiwania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

rezaw plast polecam do bagażnika a do środka pod nogi PETEX, bo Rigum niezbyt dobrze spasowane są od strony kierowcy - pedał sprzęgła styka o niego trzeba przycinać i w dziurki też nie pasuje....

Edytowane przez p4bLo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności