Skocz do zawartości

Opel Corsa B (zepsuty centralny, samochód nie odpala)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość antidral

Witam

 

Dziś rano po powrocie do domu całkowicie padł mi centralny zamek nic by nie było w tym dziwnego gdyby nie to, ze jak poszedłem po południu do auta z zamiarem jechania to auto mi nie odpala, tak jakby coś nie dochodziło, nic nie łapie, po prostu nie da się odpalić silnika, w moim modelu zawsze po uruchomieniu silnika, muszę wcisnąć przycisk antywłamaniowy tak go nazywam, jak go nie wcisnę samochód po minucie sam gaśnie i nie odpala, nie wiem czy to moze miec jakiś związek, wiecie co się mogło stać ? proszę o porady. Pozdrawiam

 

Dodam ze od paru dni elekrtyka mi fiksowała, jedne drzwi z pilota sie nie otwierały, dzis tak jak napisalem wczesniej padło wszystko, ale doszedł wielki problem bo auto nie chce ruszyc.

Edytowane przez antidral

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

przycisk antywłamaniowy tak go nazywam, jak go nie wcisnę samochód po minucie sam gaśnie i nie odpala, nie wiem czy to moze miec jakiś związek,

Sam sobie podpowiedziałeś co może być.Nikt ci nie powie co zrobić przy takiej druciarni.Nawet złodzije nie kradną aut z własnymi zabezpieczeniami..Niestety miernik w łapy i szukać przerwy począwszy od tego włącznika.


Kolego pytasz mnie na PW czy sugeruję ci że jesteś złodziejem .Oczywiście że nie.Nie oglądasz telewizji TVN Turbo?Każdy wie że takie zabezpieczenia są najcięższe w diagnozie jeszcze na odległość.Bo złodzieje mają z nimi problem a na odległość to jak my mamy wiedzieć jaką druciarnię poprzedni właściciel zrobił.Takie zabezpieczenia są do przeglądania we własnym zakresie bo u mnie elektromechanicy samochodowi a znam ich 5 nie chcą się z takimi rzeczami bawić chyba że za odpowiednią kasę.Takie zabawy zabierają wieele czasu.

 

A następnym razem postaraj się przeczytać tekst i zrozumieć jego sens

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze musisz sprawdzić sam włącznik.Czy dostaje prąd? Myślę że jest zasilany ze stacyjki.Ale?Na to pytanie musisz trochę poświęcić czasu z miernikiem i szukanie gdzie idą kable .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość antidral

auto zrobione, zabezpieczenie zlikwidowane , alarm również przez którego był kłopot i odciął dopływ do paliwa, fachura ogarnela ten temat w 5 minut, myslalem ze bedzie cos bardzo powaznego jednak na szczescie nie.

 

ps:ciesze sie ze juz nie mam tego zabezpieczenia, ze zawsze przed jazda musialem go wcisnac

Edytowane przez antidral

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności