Skocz do zawartości

Auto sie dlawilo pomocy...


Gość Pawelex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz pokonalem droge 30 km(auto sie nagrzalo) zaparkowalem,po 15 minutach zapalilem moja merivke i podczas przyspieszania zaczela sie dusic i szarpac,mialem jedna kreske do rezerwy wiec pomyslalem ze moze syf zaciaga zalalem na stacji 20l paliwa,ciagalem ja czasami po 5k obrotow. ale przez caly powrot do domu czyli 30km problem nie ustal. Po dwoch godzinach znow wsiadlem do auta i problem znikl nawet po osiagnieciu temperatury 90st. Moje pytanie brzmi czy to oznacza ze za jakis czas cos mi padnie ? Czy to jakis przejsciowy problem ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtry kiedy były wymieniane?Świece? Jakieś odgłosy podczas tego szarpania.Autko z kluczykiem ci gaśnie podczas autodiagnostyki czy dopiero po odpaleniu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic wiecej oprocz tego dlawienia sie nie dzialo, auto odpala normalnie caly czas. Tylko ten jeden incydent byl. Filtry nie caly rok temu byly wymieniane. Swiece chyba troche dluzej. Ogolnie nie mam zadnych problemow z autem az do dzisiejszego pojedynczego incydentu. Myslisz ze posypie sie cos za jakis czas ? Ogolnie to tak pytam bo troche zielony jestem w tych sprawach a za miesiac wyjezdzam tym autem w gory...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto bylo brane z komisu nie caly rok temu i wszystkie filtry byly wymieniane jak to przy kupnie nowego auta. Dziwi mnie tylko fakt ze teraz jest wszystko ok....

A mozliwe jest to ze byla jedna kreska do reserwy, auto zassalo syf a po powrocie do domu i po 2h wszystko opadlo i jest ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie swieci.. Powiedz mi czy isc do mechanika na kontrole, czy jezdzic i czekac jeszcze te 2, 3 tygodnie jak cos znowu bedzie sie dzialo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma świecić.Ale ma gasnąć po skończonej autodiagnostyce. Jeżeli tak gaśnie to nie masz zapisanych błędów.Jeżeli gaśnie dopiero po odpaleniu silnika to są błędy i trzeba je odczytać.

Nikt ci nie powie na odległość przez co ci szarpało.U ciebie jest auto.Masz gdzie podpiąć pod komputer to podepnij.Niech ci posprawdza działanie sond.Lepiej próbować łapać usterke na początku niż potem szukać na gwałt mechanika.W najmniej oczekiwanej chwili.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwrocilem uwagi w ktorym momencie ona znika, jutro zobacze i sie tym podziele, jest pelno tego w lodzi tylko ze trzeba za to placic wiec pierw postanowilem siegnac porady tutaj zeby cos wiedziec na ten temat i analizowac mniej wiecej czy mechanik nie gada glupot zeby mnie naciagnac tylko czy mowi tak jak jest . Póki co dzieki za pomoc....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności