Skocz do zawartości

Zapaliła się pomarańczowa kontrolka oleju


Gość lepek007

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ok dzięki wielkie za informację :) i pomoc jak juz bede po wizycie u mechanika to dam znac jak się zakończyla sprawa:)

A tak juz zupełnie na luzie to jak sprawuje się taki Opelek?

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , ale nie taka duża jak to bywało z Oplach vectra B heh :) tutaj podobno jest znacznie lepiej , a wiadomo jak się w miare szybko zareaguje to można zachamowac ją , ja mam maluśkie wykwity na nadkołach ale doslownie ciut, wiec po wakacjach przed zimą dam do zrobienia by miec święty spokój podłga itp zdrowe

Jeszcze raz dzięki za pomoc jak coś bede się odzywał czy pomogło czy nie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok spojrze i tam bo póki co chodze dookoła oglądam czy jeszcze jakies mankamenty są. ale póki co nic więcej :)

A jeszcze pytanko jakie opony i felgi 15nastki lub 16nastki można zamontowac na nasza Merive?? tak zeby wszystko psowało nie ocierało i nie obniżało auta .

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie eksperymentowałem za bardzo z kołami.Jedyną zmianę jaką zrobiłem to założenie na moje 15 opony 185/65.Jest dużo bardziej miękko niż przy fabrycznych 185/60

Co do rdzy to poczekaj z pół roku i wtedy zobaczysz co zostało ukryte przed sprzedażą.Na 7 Meriv które są w mojej okolicy na 6 wyszło po 6-12 miesięcy na drzwiach ,na progach na przednich nadkolach przy progu,na klapach tylnych.Przed sprzedażą było to ładnie zrobione i nie było widać.U mnie wylazło po 5 miesiącach.Ale ogólnie tragedii nie ma.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok rozumiem :) będe sie przyglądal bacznie . Ople to ople i słyszałem ze rdza je lubi ;) ale mysle ze dam rade z tym walczyć :)

A co do opon chyba napisze jeszcze oddzielny watek na forum bo kurde każdy gada co innego i jest to trochę wnerwiające bo nawet sami sprzedający felgi opony to się motają heh, ale tez własnie myślałem o 185/65 bo oryginalnie to wiem i takie mam obecnie 195/60 to twardo jak diabli hehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) a jeszcze takie pytanko błachę ale kto pyta nie błądzi ja w swojej wersji mam nie klimatronik tylko zwykłe gałkowe od nawiewu i klimy i tak gdzie jest galka pola zimne ciepło w nocy wczoraj zauwazyłem ze w sumie nie ma podświetlenia na to i tak się zastanawiam czy tam w ogóle jest podświetlenie na to ???bo to by oznaczalo ze zaróweczka tam poszła ..

 

prosze o odpowiedz z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności