Skocz do zawartości

Rozrusznik po regeneracji


Gość kierownik26

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kierownik26

Witam serdecznie, tydzień temu oddałem rozrusznik do regeneracji ponieważ bardzo ciężko kręcił i zżerał potworne ilości prądu, przez pierwszy tydzień wszystko było ok więc postanowiłem wybrać się do rodziny na weekend około 528 km , przyjechałem turbina ostygła wyłączyłem silnik i to na tyle ale rano wstaję przekręcam kluczyk i słyszę tylko takie jakieś cykanie, wałem nie ruszy nawet na centymetr, pomyślałem rozładowany akumulator może na światłach zostawiłem ,schowek itp. więc go podładowałem i być może krótko bo ok 1 godź i dalej to samo, musiałem jakoś ruszyć dalej więc niestety odpaliłem na pych , zrobiłem 528 km bez przystanku i pod domem znowu przekręciłem kluczyk i dalej to samo, nie mogę uwierzyć co się mogło stać po jednej nocy gdzie wcześniej przez ten tydzień nie było problemu, może ładowania brak , podłączyłem aku na około 7 godzin do prostownika i czekam , jak odpali to ładowanie więc do elektromechanika ale czy może rozrusznik ? za każdą sugestię dziękuję a zdaje sobie sprawę że jest okres wakacyjny, pozdrawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei bardzo kumam w czym mamy pomoc

to ze regenerowany nie oznacza ze dobrze

mogl pasc

jak juz odpalisz to sprawdz napiecie ladowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kierownik26

Już po wszystkim, ładowanie książkowe, akumulator w pełni sprawny a rozrusznik no cóż , wirnik nowy i szczotki ponieważ stary wirnik narobił takiego bałaganu że szczotki założone tydzień temu wyglądały jak po jakimś wybuchu, wysypało się z niego garść opiłków. Teraz pali jak to się mówi '' od jednego strzała '' pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieustraszony

a poszło na gwarancji? ja mam regenerowany przez XXXXXXXXXXXX i mam gwarancję na to na rok, znajomy regenerował u niby znajomego i po 4 miesiącach ponownie nawalił - a gwarancji dał 3 miechy... teraz robi rozruszniki gdzie i ja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poszło na gwarancji? ja mam regenerowany przez XXXXXXXXXXXX i mam gwarancję na to na rok, znajomy regenerował u niby znajomego i po 4 miesiącach ponownie nawalił - a gwarancji dał 3 miechy... teraz robi rozruszniki gdzie i ja.

A kolega reklamę uzgodnił z władzami forum?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności