Skocz do zawartości

Sterownik cewki vectra c 1.8 z lpg


Gość itshammertime

Rekomendowane odpowiedzi

Gość itshammertime

Po montażu instalacji gazowej (stag) zaczęły się u mnie problemy z zapłonem (błąd 0302) warsztat instalujący instalację początkowo twierdził że to tylko wypalona świeca (już drugi komplet założony bo pierwszy, który wmontowałem firmy ngk im nie pasował), później że na bank to wina cewki (dwie cewki spalone już), a teraz po 2 miesiącach twierdzą, że to wina sterownika cewki. Warsztat twierdzi, że to nie z ich winy uszkodzony został sterownik (plusem od gazu podpieli się pod cewkę i twierdzą, że przebicie nie miało prawa przejść na sterownik...a podpięcie było bardzo niechlujne...bez lutów tylko na taśme). I tu mam problem, bo nie wiem, czy mnie w wała nie robią. a jeśli nie to czy wystarczy używkę kupić? Bo z tego co mi w warsztacie mówili to trzeba adaptację robić u Opla. Wysłali już sterownik do 3 warsztatów regenerujących sterowniki i te też się poddały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wykonanie to ja zobaczyłbym do ich certyfikatów kto im je dał.I wtedy poprosiłbym o serwisanta z tej firmy do oglądnięcia.U mnie też gaziarz rozwalił sterownik to wymieniał na własny koszt i nawet się do tego nie przyznał.Dowiedziałem się o tym po czasie.

Nie dokupuj nic tylko najpierw sprawdź poprawność założenia instalacji.Możesz też wejść na forum LPG i tam znaleźć konkretnego gazownika który to posprawdza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość itshammertime

na staga uprawnień nie mają, jak się okazało, jak odbiore auto to ma podjecheć gość z centrali staga i dać opinie...ale nie wiem, czy mi się do sądu opłaca iść bo oni mi tego na własny koszt wymienić nie chcą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to coś ty za popaprańców znalazł co montują instalacje gazową bez certyfikatu?

Przecież na tą instalacje ktoś musi dać gwarancje i papiery do WK - jak również gwarancje poprawnego montażu i rachunek - który to potwierdza.

Coś mi tu nie pasuje - ktoś coś kręci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak dali ci gwarancję?Ja po wizycie serwisanta ze Staga wziąłbym od niego opis i zgłosił ich do rzecznika konsumentów.Gdy przyjdzie im prawnik do warztatu myślę że zmiękną.Albo z tym opisem zgłoś sprawę w TVN turbo.Mogą zacząć inaczej gadać po wizycie dziennikarzy.

Skoro mają tylko na BRC to jak oni Staga tak montują to jak robią BRC? Brr aż strach pomyśleć.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość itshammertime

sami gościa ze staga wołają, ale odpieli się już od cewki...a oprócz staga i brc montują także prinsa i coś jeszcze ale nie pamiętam...ale jak się nie myle to papiery na brc tylko mają...jeszcze do centrali bosch service będę pisał...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności