Skocz do zawartości

corsa D x14xep problem z odpalaniem


Gość piodur19

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi jeszcze czy jak zmniejszę dysze od wtrysków baracudy to mam zmniejszyć ciśnienie na reduktorze ? jeśli tak to ilu ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Andrzej.62

Adam, z mojego zawodowych obserwacji i nie tylko również pedagogów, wynika że ta metoda akceptowania takiego zachowania ( min.bezstresowego wychowywania) przynosi skutek odwrotny,konsekwencje jak czytacz piodur19

już są, bo smarkacz się zdenerwował, a będą takie że za kilka lat takiej aprobaty strach będzie wieczorem na ulice wyjść. Wtedy co niektórzy może przejrzą na oczy,tylko że starego drzewa się już nie przesadzi.

Mnie rodzice nauczyli szacunku do starszych i nie tylko.Dzisiaj to tylko slogan, np.dzieci do rodziców mówią na TY i żeby tylko. Dobrobyt materialny + chora miłość.

Edytowane przez Andrzej.62

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że mam taki nik nie znaczy że mam 19 lat. Mam 30 lat i mój nick nie oznacza wieku, to tak na marginesie. A poza tym drogi Panie ja także mam szacunek do starszych i przeprosiłem Adama za to co napisałem, po drugie ja Ciebie nie obraziłem tylko Adama, a ty mnie nazwałeś gówniarzem kiedy ja na twój temat słowa nie pisałem. Z mojego krótkiego 30-letniego życia wiem, że takie wstawiania się za kimś też ma swoje skutki uboczne i może mieć efekt odwrotny do zamierzonego. Wiec Andrzeju z całym szacunkiem do Ciebie, ale jeśli nie masz nic konkretnego do napisania na temat mojego problemu, to proszę Cię nie pouczaj mnie jak mam żyć i się zachowywać. Ja błąd zrozumiałem i przeprosiłem, a Ciebie nie będę przepraszać bo po prostu nie mam za co. To nie jest forum o dobrym wychowaniu, tylko forum motoryzacyjne.

Edytowane przez piodur19

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie powinno być między 1-1.2 tylko musi być regulowane podczas pracy na LPG.Według tego co masz to ja bym zostawił.Można jeszcze spróbować zejść z ciśnieniem do 1 i wtedy przy twoich dyszach 2mm powinien mnożnik się podnieść.Spróbuj na początek tak:przed autokalibracją przełączyć na LPG ,zmniejszyć ciśnienie na 1 i włączyć autokalibrację. Wszystkie odbiorniki wyłączone i staraj się ją robić tak aby wentylator chłodnicy się nie włączył bo to też odbiornik.Ja autokalibrację włączam zaraz po wyłączeniu się wentylatora chłodnicy aby dać czas stagowi na pracę. Ale to już nie na temat bo powinno być w dziale LPG

 

Andrzej czasy się zmieniają .Ale ludzie też.Czasem warto komuś pokazać że można a nawet trzeba wyluzować.Myślę że to kiedyś się odpłaci. Ale zaraz moderator nas zjedzie że robimy offtop.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej.62

Adam, z mojego zawodowych obserwacji i nie tylko również pedagogów, wynika że ta metoda akceptowania takiego zachowania ( min.bezstresowego wychowywania) przynosi skutek odwrotny,konsekwencje jak czytacz piodur19

już są, bo smarkacz się zdenerwował, a będą takie że za kilka lat takiej aprobaty strach będzie wieczorem na ulice wyjść. Wtedy co niektórzy może przejrzą na oczy,tylko że starego drzewa się już nie przesadzi.

Mnie rodzice nauczyli szacunku do starszych i nie tylko.Dzisiaj to tylko slogan, np.dzieci do rodziców mówią na TY i żeby tylko. Dobrobyt materialny + chora miłość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan trafił nie na to forum. O wychowaniu i pedagogach można poczytać na innych portalach. Jeśli masz coś więcej do powiedzenia na temat mojego problemu to chętnie poczytam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej.62

to że mam taki nik nie znaczy że mam 19 lat. Mam 30 lat i mój nick nie oznacza wieku, to tak na marginesie. A poza tym drogi Panie ja także mam szacunek do starszych i przeprosiłem Adama za to co napisałem, po drugie ja Ciebie nie obraziłem tylko Adama, a ty mnie nazwałeś gówniarzem kiedy ja na twój temat słowa nie pisałem. Z mojego krótkiego 30-letniego życia wiem, że takie wstawiania się za kimś też ma swoje skutki uboczne i może mieć efekt odwrotny do zamierzonego. Wiec Andrzeju z całym szacunkiem do Ciebie, ale jeśli nie masz nic konkretnego do napisania na temat mojego problemu, to proszę Cię nie pouczaj mnie jak mam żyć i się zachowywać. Ja błąd zrozumiałem i przeprosiłem, a Ciebie nie będę przepraszać bo po prostu nie mam za co. To nie jest forum o dobrym wychowaniu, tylko forum motoryzacyjne.

 

 

Wklej post w którym nazwałem cię gówniarzem ponownie mijasz się z prawdą. Smarkaczu.

Z twojego ,niegrzecznego zachowania tak jak na forum wynika że, jeżeli usprawiedliwiasz takie zachowanie emocjami to świadczy to o braku kultury.

Jak ludzie tak jak ty nie panowali by nad swoich emocji to by nie było cywilizacji i .

Rozwój fizyczny, nie zawsze idzie z parze z intelektualnym.

Nie jestem pewien czy w końcu coś do ciebie dotarło.

 

Adam, długo nie trzeba było czekać. Potwierdza się to co pisałem.

Edytowane przez Andrzej.62

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gówniarz czy smarkacz to dla mnie to samo, a ty dalej mnie obrażasz pomimo, że ja o tobie nic nie pisałem. Może jestem bardziej wychowany od Ciebie. Do mnie powiedziało śię raz i zrozumiałem, a ty dalej piszesz o wychowaniu i mnie obrażasz. Mówisz do mnie o inteligencji ? To Ci pokaże, że ustąpię.

 

PROSZĘ ADMINA O ZAMKNIĘCIE TEMATU, PONIEWAŻ TA ROZMOWA NIE JEST ZWIĄZANA Z MOIM PROBLEM.

DZIĘKI adam1954 za pomoc. Postaram się problem rozwiązać sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności