Skocz do zawartości

Awaria pojazdu - skontaktuj się z serwisem


Gość ciekawy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szanowni Państwo możne ktoś z Państwa miał taki problem:
Przy odpalaniu Opla Asty J Benzyna HB pojawił mi się komunikat "Awaria pojazdu - skontaktuj się z serwisem"
Tak jakby nie wyłączył się wentylator dmuchawy (nie wiem po co w ogóle przy odpalaniu się włącza ten wentylator). Było słychać "szum", wyłączył się dopiero po kilku minutach, włączyłem ze dwa razy silnik i znikło i jest już dobrze. Zdarzyło mi się to już kilka razy.
Bardzo proszę o pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóc ci może podpięcie do komputera diagnostycznego.

Tak. ale w ASO powiedzieli mi 150 zł za samo podpiecie - to troche przesada nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba poszukać warsztatu, który zrobi to za darmo.

Jak dla mnie to jakaś kpina, żeby zdecydować się na zakup samochodu (nie najtańszego zresztą) a potem płakać o stówkę czy 5 dych. Utrzymanie samochodu kosztuje i trzeba mieć tego świadomość podczas jego zakupu.

W jednym z postów napisałem, że taniej w utrzymaniu wychodzi rower, więc należy rozważyć ewentualną przesiadkę.

Cena ASO 150, ceny warsztatów ok. 90-100. Jak na ASO przebitka niezbyt wysoka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie że większość usterek usunął Ci od ręki:) A patrząc po objawach to masz pewnie uszkodzoną grzałkę w termostacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zaś mądre powiedzenie Gawlaka: ,,stać cię na konia stać cię na siano,,.

 

Chcesz taniej ?Kup interfejs do diagnostyki swojej bryki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągnąc temat za Arkiem,sprzęt typu MDI nie kosztuje 100 czy 200 zł.jak kabelki z internetu tylko nascie tyś i to musi się zwrócić.Będąc osobą mającą swój biznes ( nie twierdze że nie jesteś) patrzysz na to żeby sprzęt zarabiał na siebie a nie straty przynosił.

 

A po drugi nie każdy uniwersalny sprzęt dobrze opis poda,a jeśli takowy będzie to z dopiskiem ,,nieznane DTC"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy nie chciałem cię urazić.Ale dla tego ja jeżdze starszym bo wiem że na niego jestem w stanie zarobić.Nowoczesna motoryzacja nie zawsze jest dla przeciętnego użytkownika przyjazna i tania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności