Skocz do zawartości

EGR OPEL CORSA C 1.0 44KW


Gość mrksardes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli da radę sam to ok. Ale założyłem, że skoro chce kleić taśmami to... Mój błąd :) A tego linka jak pisałem post, musiałem nie zauważyć. Piszę tylko, jak ja to zrobiłem dość tanio i trwale, żeby nie było nieszczelności znów. I tak nie miałem dostępu do kanału więc podjechałem do warsztatu ze sklepem, gdzie od ręki po zakupie zakładają tłumiki czasami gratis albo za jakieś grosze. Kwestia dogadania. Zawsze jeszcze można wymienić całą rurę z tym połączeniem elastycznym + tłumiki i mieć spokój na kilka lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności