Skocz do zawartości

Meriva 1.7 CDTI wypadanie zapłonu


Gość adamwb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość elcia2007

Witam przepraszam że z innej beczki ale gdzieś PAN rejestrował wtryski? I jak można widzieć jaki to był koszt? Regenerowal pan 1 czy wszystkie? Właśnie też mi wtryski nawalaja w moim Oplu i szukam firmy która się zajmuje takimi sprawami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. No niestety jak ma Pani desno to jest kiepska sprawa. Żaden test przelewowy nie da wiarygodności, Trzeba porostu ściągnąć pokrywa zaworów i wyjąc wszystkie wtryski. Podpinanie pod kompa nic mi nie wykazało ze któryś daje więcej ropy czy jakieś inne rzeczy świadczące o zepsutym wtrysk.

Trzeba wysłac do warsztatu gdzie maja specjalistyczny stól bo nie każdy do denso sie nadaje. Wiem z mojego doświadczenia. Dwa lata temu nikt nie regenerował denso bo nikt nie miał części. Obdzwoniłem pol polski i są tylko końcówki włoskie, które tez nie są takie jak maja być. Natomiast jest regeneracja fabryczna, ale denso polska jakos to ukrywa bo raz mowa ze są z raz nie przynajmniej 2 lata temu tak bylo. Udało mi sie dostać fabrycznie regenerowane za 1,3 tys. zł sztuka ale oddać musiałem stare na kaucje.

Mogła by sie pani zaradzić mechanika gdzie wysłać wtryski do sprawdzenia.

A jak ma Pani boscha to nie będzie większego problemu

Edytowane przez michalwww

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam.

Czy problem został rozwiązany?

Mam takie same objawy-wtryski Denso.

Kod błędu p0301, p0303.

Samochód niedawno kupiony- na pierwszym wtrysku był jakby celowo nie dokręcony przewód paliwowy.

Edytowane przez Felix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza niedawno? Jesli rzeczywiscie niedawno a dokrecenie przewodow, poprawienie styku na wtyczce wtryskiwacza nic nie daje to próbował bym z poprzednim włascicielem zagadac. Zabawa w denso nie jest tania. Na alledrogo wtryskiwacze po 600-650 zł sztuka ( sa wystawione ale jak chcesz kupic okazuje sie ze nie ma na stanie) nowe dostepne to okolo 2tysie za sztuke. Regeneracja.... Ciezki temat również . Niby znalazlem firme ktora to regeneruje, ale przy uszkodzonej cewce wtryskiwacza nie regeneruja, a reszta to chyba zamienniki lub z rozebranych , gwarancja niby jest. Jeszcze dwa lata temu piezoelektrycznych nie robili teraz niby tak. Koszt 500 sztuka. Jesli jest mozliwosc korzystania z rękojmi to przy denso skusił bym sie o to. Reasumując jesli masz uszkodzone 2 wtryskiwacze i sam ich nie wymienisz i zakodujesz to wymianka na nowe okolo 5 tysi, regenerowane około 1500 zł . Mozna tez znalezc pełno uzywek ale to loteria. I wiekszosc firm jak ma sprzet do sprawdzania to jest to na stole boscha z przystawka do denso, co tez nie zawsze jest miarodajne. Różne opinie krążą

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności