Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem.


Gość mBrother2012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Po próbie odpalenia wystarczy wykręcić świece i sprawdzić, czy są mokre od paliwa - jeśli tak, to najprawdopodobniej problem leży w braku iskry.

"chyba w tym jest problem bo pompa paliwa działa, ale nie podaje paliwa do silnika". Przecież napisałeś, że to silnik z gaźnikiem. Nie ma więc wtrysków, które by się mogły zatkać. lub nie otwierać! Zatem skoro przy próbie odpalenia śmierdzi paliwem, to paliwo dochodzi, tylko iskry nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle

ze nie wie co tam jest

czy wtrysk mono czy zwykly gaznik

ja obstawiam to pierwsze

kontrolka silnika przy gazniku raczej nie wystepuje ;)

przy gazniku tylko iskra powietrze i paliwo sa potrzebne do pracy silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mBrother2012

Gawlak- gaźnik. Jestem świeżym kierowcą i dlatego się zwróciłem do Was żeby nie dać jakiemuś MAJSTROWI do roboty żeby skasował mnie parę stówek. Dlatego bądźcie wyrozumiali. Chociaż w miarę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawlak- gaźnik. Jestem świeżym kierowcą i dlatego się zwróciłem do Was żeby nie dać jakiemuś MAJSTROWI do roboty żeby skasował mnie parę stówek. Dlatego bądźcie wyrozumiali

Masz kolego dziwne podejście do wartości. Oszczędzając swoją kasę, nas traktujesz jak parobków jaśnie pana. Nie przyszło Ci do głowy, że ktoś może bardziej od pieniędzy cenić swój czas. Po co go trwonić na diagnozowanie problemów, które wcale nie muszą dotyczyć tego auta. Dostaję obstrukcji, jak pomyślę, że ktoś komu nie chce się zajrzeć pod maskę i ustalić, czy jest tam gaźnik, czy monowtrysk, oczekuje poprawnej diagnozy problemów silnika. Mam dość! Nawet przedszkolak potrafi podać podstawowe informacje, bo jak się na tym nie zna to podejdzie do kolegi, zapyta, albo sprawdzi w internecie wpisując choćby pojemność i moc silnika (masz to wpisane w dowodzie rej.). Nie rozumiem, jak można być tak głupim!!! Sądzisz, że ktoś będzie Ci pomagał naprawić auto skoro sam nawet nie otworzyłeś maski - bo gdybyś to zrobił, to byś wiedział, czy świece dają iskrę, czy po próbie odpalenia są mokre, czy nie są okopcone sadzą, lub zwyczajnie uszkodzone.. Wiedziałbyś, że skoro nie ma gaźnika, to musi być wtrysk... ale nie - lepiej napisać kolejnego posta i zapytać, a co jeśli...

Wyjmij gumkę z majtek i strzel sobie w łeb - może Cię oświeci...

Edytowane przez hak64

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności