Skocz do zawartości

Zarysowanie nadkola


Rekomendowane odpowiedzi

WItam

Dzis wjeżdżając do garażu zachaczyłem o słupek i zarysowałem nadkole (poniżej zdjęcia). Pytanie co z tym robic zeby to przywrócic do dobrego stanu, może ktos miał podobnie i poradziłby czy to lakiernik załatwi czy domowy sposób. Dziękuje za każda informacje.

http://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/9Lp9A_r~AxXgKwQr63vQ5KnbWUjsZY

http://iv.pl/images/60166276464287568395.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - to nie jest nadkole... tylko przedni zderzak.

Po drugie - na zdarty do zera lakier nie ma domowego sposobu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkole, to plastikowy element we wnęce koła. Nie widzę moźliwości naprawy takigo uszkodzenia zderzaka domowym sposobem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrać lakier nabić w sprey, okleić i pomalować.

 

Mam znajomego, który maluje różne uszkodzenia bez malowania całych elementów. Robota taka, że nic nie widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrać lakier nabić w sprey, okleić i pomalować.

 

Mam znajomego, który maluje różne uszkodzenia bez malowania całych elementów. Robota taka, że nic nie widać.

Dzięki o to mi chodziło a nie pisanie ze to nie jest nadkole, bo nie po to zakładałem temat zeby ktos mi pisał ze to jest zderzak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rozumiem, że nie ma znaczenia? No to gratulacje. Na plastik przy malowaniu powinno się dać PZP, na blachę się go nie daje. Technologia lakierowania jest inna. Chyba, że ktoś lubi to można nawet z pędzla pojechać.

Odpowiedź na pytanie otrzymał, ale musi się czepić że ktoś śmiał zwrócić uwagę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ciebie akurat to odpowiedzi nie dostalem a raczej szydere ,oby wiecej takich adminow Jak ty .Nie obchodzi mnie to w ogole ze mi zwrocil uwage tylko zeby ktos cos poradzil i nie skupial sie tylko na tym czy to zderzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności