Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

semi automat - problem R

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   e2rdos

e2rdos
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Opel Corsa C
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 29 grudzień 2016 - 19:57

Witam Posiadam Corse C 1.0 z 2003roku , w skrzyni semi automat. Auto pisadam 3lata , jak kupowalem to dzien pozniej mi skrzynia padla ze wyskakiwal blad F , oddalem do salonu wymienili wszystko fajnie ,   dzis pojechalem na silownie i byl taki parking ze na wzgorzu stalem , odpalilem silnik 5min czekalem az szyby odparuja i temperatura wskoczy , wrzucam R  (bieg wsteczny) i zaczyna mrugac na screenie , wciskam gaz obroty w gore auto stoi, przerzucam na automata , i normalnie jedzie do przodu , wylaczylem silnik (probowalem wygooglowac , odpalam znowu odbilem na manuala i odrazu wyskoczylo mi ze jest na 3 biegu , chcialem zbic bieg nizej wyskakuje mi blad F oraz kontrolka auto z kluczem, no to juz wybieram numer po lawete , gosciu mowi ze bedzie za 1h , to wsiadam do auta , odpalam , wrzucam na automat , wszystko git to odbijam na R , wszystko OK ,  

Pytanie do was czy mial ktos z was taki problem  . Dodam ze probolem mial miejsce rano a juz z 5 razy bylem na miescie i auto smiga ,zero problemow jest czym sie martwic czy ... ?

Dodam foto , skrzyni biegow.

Załączone miniatury

• maxresdefault.jpg

Użytkownik e2rdos edytował ten post 29 grudzień 2016 - 19:57

• 0

Użytkownik jest zalogowany Pan Samochodzik

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   BENY72

BENY72
  • Zasłużony
  • 1570 postów
  • Model:Opel Vectra C
  • Inna marka:Opel Meriva
  • Silnik:1.8

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:20

Podpiąć pod kompa i błędy odczytać,to na wstępie.Podejrzewam padający silnik wybierania biegu.Zacznij od tego co na początku pisałem.

• 1

#3 OFFLINE   e2rdos

e2rdos
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Model:Opel Corsa C

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:34

spoko ,jutro podjade na warsztat .... jesli to silnik , jakie ceny to sa ? tak na oko 

• 0

#4 OFFLINE   BENY72

BENY72
  • Zasłużony
  • 1570 postów
  • Model:Opel Vectra C
  • Inna marka:Opel Meriva
  • Silnik:1.8

Napisano 29 grudzień 2016 - 20:51

Naprawiają to.Skąd jesteś?

• 0