Skocz do zawartości

Wtyczki w zderzaku przednim


Rekomendowane odpowiedzi

Może to była wersja bez halogenów, ma tylko zaślepki w zderzaku i jest wiązka tylko do czujnika tak jak na tej aukcji gdzie widać i przewody http://allegro.pl/zderzak-przedni-przod-opel-meriva-a-02-06-i6665811956.html#thumb/4

A włącznik świateł ma przycisk halogenu czy tylko światło przeciwmgłowe ?

Edytowane przez marek79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiązka powinna być . U mnie też wersja bez halogenów . Na włączniku tylko tył , przekaźnika nie było . Wtyczka gdzieś koło sygnału dźwiękowego , czujnik temperatury gdzieś na środku jest. Jak masz dwa przewody to jaki problem ? Wiązkę między halogenami musisz sam zrobić .

Trochę inwencji i zrobisz jak oryginał :-) Jak pisałem robiłem dzienne w miejscu na halogeny. Zamówiłem sobie pasujące wtyczki , czarny peszel , taśmę izolacyjna ale nie śliską tylko włochatą . Popatrz jaka jest w aucie . Do wtyczki w wolny pin wpiąłem przewód z postojówki żeby gasły kiedy włączę światła. Zrobiłem wiązkę od tej wtyczki do halogenów . Włożyłem przekaźnik tylko musiałem go zasterować . Ciebie to nie

obchodzi jak masz włącznik do halogenów . Jak nie to musisz włącznik do świateł zmienić na taki co ma przód i tył.

Edytowane przez irek711

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przeciwmgielnych są niebieskie dwupinowe wtyczki.
Jak coś to mam oryginalną wiazkę z Corsy C.

 

"Dzięki za pomoc. Muszę teraz posprawdzać prądy w takim razie. A czy ktoś może wie co powinno być na konkretnych pinach? Skoro są 4 to do czegoś służą..."

 

Z tej wtyczki wykorzystujesz 2 piny do podłączenia halogenów.

Pin 3 - kabel czarny zasilanie z przekaźnika i pin 4 kabelek brązowy - masa.

Dokładasz jeszcze przekaźnik K39 i bezpiecznik F46 no i zmieniasz przełącznik świateł na przełącznik z funkcją świateł przeciwmgielnej.

Wczoraj dokładałem halogeny w Corsie C godzinka roboty razem ze zdjęciem zderzaka (instalacja była na miejscu)

Edytowane przez drahe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin`86

Dzięki chłopaki rozkręciliście się :-) tam były halogeny (chyba). Wiem, że samochód miał stłuczkę z przodu bo chłodnica jest wgięta (ale szczelna). Czujnik temperatury już mam ale nie mogę go dziada włożyć (trochę niewygodnie). W zderzaku są dziury nie ma żadnych zaślepek. irek711 pewnie, że to nie problem przeciagnąć przewód. Po prostu myślałem, że tam jest więcej przewodów w tej wtyczce a jak w końcu sprawdziłem są tylko dwa więc żaden problem kwestia założenia halogenów i ich okablowania. Ale ciągle mnie zastanawia jeszcze ta wtyczka ze zdjęcia 1... ktoś coś może? Czy tak ma być wolna? Chyba, że któryś z kolegów pisał ze to do wentylatora jest... jutrro jest wolne więc wjadę sobie na kanał pooglądam od dołu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wentylator od klimatyzacji masz na chłodnicy ? Jeden jest przed chłodnicami z przodu a drugi z tyłu od strony silnika i te duże wtyczki są takie same do dwóch wentylatorów. Na tym zdjęciu widać wtyczki od nich.

post-21738-0-42607300-1483691081_thumb.jpg

Edytowane przez marek79

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności