Skocz do zawartości

Funkcja "follow me home" oraz "lead me to the car"


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Abram_2006

Może wystarczy ją aktywować?!

 

Cytat z instrukcji obsługi:

 

"Oświetlenie asekuracyjne włączane przed otwarciem samochodu

Funkcja ta oświetla drogę do samochodu, powodując zapalenie świateł mijania na około

30 sekund po użyciu nadajnika zdalnego sterowania.

Uaktywnianie funkcji (czynność wykonywana jednorazowo): Odblokować drzwi pojazdu,

włożyć kluczyk do wyłącznika zapłonu i nacisnąć przełącznik świateł na ok. 5 sekund

 

W celu zdezaktywowania tej funkcji na stałe zwrócić się do warsztatu."

 

próbowałem aktywować u siebei robiłem tak

 

odblokowałem drzwi pojazdu , włożylem kluczyk i naciskałem przełącznik do wł swiateł w kabinie i nie działa

Edytowane przez Abram_2006

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A zrób tak jak w instrukcji napisane...

- wył. zapłon

- wyjmij kluczyk

- otwórz drzwi kierowcy

- pociągnij wajchę od kierunków do siebie

- wyjdź i zamknij drzwi - powinny się światła zaświecić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Abram_2006

A zrób tak jak w instrukcji napisane...

- wył. zapłon

- wyjmij kluczyk

- otwórz drzwi kierowcy

- pociągnij wajchę od kierunków do siebie

- wyjdź i zamknij drzwi - powinny się światła zaświecić

 

 

Zrobiłem tak jak napisaleś działa :)/> fajna opcja ale czy nie można jakos ustawic tak jak kolega wyżej opisywał

 

lead me to the car

 

Dwukrotne naciśnięcie przycisku odryglowania zamków na pilocie zdalnego sterowania włącza oświetlenie wnętrza, reflektory i oświetlenie tablicy rejestracyjnej przez 30 sekund. Uruchomienie samochodu albo ponowne naciśnięcie przycisku odryglowania wyłącza funkcję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa dwie opcje, ale temat jest o opcji "door to door" .. Wiec o tej pisałem..

Z opisu opcji "lead me to the car" wysnuć można wniosek (nie napisano), że funkcję się programuje, a uaktywni się po ponownym przyjściu do samochodu i naciśnięciu na pilocie "otwieranie" dwa razy .. Dobrze rozumiem ??

Musze to jeszcze sprawdzić u siebie czy dzxiała..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość wolfheart

witam.posiadam merivę 2003 1.8 benzyna z niemiec podobno wersja enjoy. po wciśnięciu kluczyka otwierają się drzwi z centralnego i zapalają lampki wnętrza z przodu i z tyłu ale nie palą się reflektory. czy to oznacza że nie mam funkcji oświetlenia auta gdy do niego dochodzę? próbowałem uruchomić funkcję po wyjściu z samochodu ale również nie działa. czy jej także brak? czemu więc zapalają się lampki kierowcy i pasażerów po kliknięciu centralnego jeszcze zanim otworzę drzwi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kiedyś jak bawiłem sie op comem znalazłem tą funkcją i po aktywacji działa ale nie pamiętam gdzie ją aktywowałem czy w ecu czy w module komfortu. Działa jak pisali koledzy wyżej po wyciągnieściu klucza ze stacyjki podciągasz manetkę kierunkowskazów do siebie tak jak byś błyskał światłami długimi zaświeca się oświetlenie z przodu i z tyłu a po ok. 30 sek gaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności