Skocz do zawartości

Funkcja "follow me home" oraz "lead me to the car"


Rekomendowane odpowiedzi

próbowałem i nie działa. jest jeszcze jedna odpowiedź . wymieniałem ostatnio całą manetkę od kierunkowskazów, a że nie mam tempomatu to chyba nie ma inych niż zwykłe. kupiłem zamiennik nowy i zamieniłem . być może tu jest problem że czegoś nie dopatrzyłem jest inna niż oryginał. normalnym jest że po otwarciu drzwi lampki oświetlenia wnętrza się zapalają ale u mnie jest tak że wystarczy centralny klinąć z pilota przed otwarciem drzwi fizycznie i już sie zapala oświetlenie wnętrza . to chyba nie jest standardowa opcja a raczej połączona z tą funkcją oświetlania drogi do domu. tak mi się wydaje. a drugie pytanie jak sprawdzić czy ma się moduł komfortu bez podpinania kompa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie rownież po otwarciu z pilota włącza się oświetlenie wnętrza i tak było zawsze. Nie ma to chyba nic współnego z tą funkcją. Ot taki bajerek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

panowie u mnie pierwsza opcja działa czyli po opuszczeniu pojazdu druga nie chce może coś złe robię wchodzę do samochodu wkładam kluczyk do stacyjki i przekrecam do zapłonu i naciskami przelacznik świateł na 5 se. tak naciskam jakbym chciał włączyć oświetlenie w kabinie czy dobrze robie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czyli Lead me to the car ;)

 

OP-COMem?

 

1. Włączyć zapłon

2. Wcisnąć i trzymać min. 5 sekund pokrętło włączania świateł (tak, jakbyśmy chcieli włączyć oświetlenie wewnętrzne)

3. Włączenie funkcji "Lead me to the car" zostanie potwierdzone zapaleniem kontrolek kierunkowskazów na liczniku

4. Otwierając auto z pilota należy drugi raz wcisnąć przycisk otwierania a światła mijania, tylne światła oraz podświetlenie tablicy rej. będą włączone przez 30 sekund, lub do wyłączenia ich poprzez wciśnięcie przycisku zamknięcia zamków na pilocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie działa opcja jak wychodzimy z auta do domu-światła świecą. Ale opcja włączania świateł z pilota gdy idziemy do auta nie działa. Oczywiście próbowałem ja wyłączyć tak jak mówi instrukcja i koledzy pisali.

1.Wsiadam do auta

2. Włączam zapłon(kontrolki się świecą na desce)

3.trzymam przycisk ściągnięty od świateł 5 sekund (zaświeca się oświetlenie w środku)

4.wychodzę i zamykam auto

5. Włączam dwa razy na pilocie otwieranie drzwi. Drzwi się otwierają ale światła nie świecą.

Widocznie nie mam tej opcji.

Ale to dziwne że w jedną stronę działa A w druga stronę nie. No chyba że źle coś robiłem.

 

Ps. Do wcześniejszych niektórych wypowiedzi. Jak otwieram drzwi pilotem to też włącza się lampka w środku jeszcze przed otwarciem drzwi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

włącza się lampka w środku jeszcze przed otwarciem drzwi.

:rotfl::rotfl: Uboższa wersja "lead me to the car".. Jest to opcja i dlatego są problemy z "dostępnością"..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Włączyć zapłon

2. Wcisnąć i trzymać min. 5 sekund pokrętło włączania świateł (tak, jakbyśmy chcieli włączyć oświetlenie wewnętrzne)

3. Włączenie funkcji "Lead me to the car" zostanie potwierdzone zapaleniem kontrolek kierunkowskazów na liczniku

4. Otwierając auto z pilota należy drugi raz wcisnąć przycisk otwierania a światła mijania, tylne światła oraz podświetlenie tablicy rej. będą włączone przez 30 sekund, lub do wyłączenia ich poprzez wciśnięcie przycisku zamknięcia zamków na pilocie.

potwierdzam. dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności