Skocz do zawartości

wymiary kanapy zafira b


Gość lord1972

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem zapytać jaki jest wymiar kanapy w Zafirze B.A konkretnie chodzi mi o szerokość siedziska w najszerszym miejscu.Chce porównać ją z kanapą w zafirze c bo miałem ZB ale nie pamiętam już ile wynosiła szerokość.Z góry dziękuje.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.Chciałem zapytać jaki jest wymiar kanapy w Zafirze B.A konkretnie chodzi mi o szerokość siedziska w najszerszym miejscu.Chce porównać ją z kanapą w zafirze c bo miałem ZB ale nie pamiętam już ile wynosiła szerokość.Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Dzięki za info ;-).Już sobie pomierzyłem "wzdłuż i wszerz" oba samochody.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro już wiesz to powinieneś też wiedzieć że to forum jest po to aby dzielić się wiedzą.Więc jej nie zabieraj bo może ktoś za dzień lub rok zada to samo pytanie i wtedy skorzysta z twojej wiedzy.I wtedy to on powie to samo co ty.

A to że nikt nie odpowiedział to może świadczyć że nikt z użytkowników ZB nie logował się na forum bo po co skoro nie potrzebuje pomocy .

Dużo jest ludzi z takim podejściem.Brać a samemu schować.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok :spoko: Masz racje.Dałem ciała.Tym bardziej że nie ma nigdzie informacji na ten temat.Podaje wymiary kanapy tylnej (szerokość siedziska ,szerokość oparcia, szerokość między podłokietnikami na tylnych drzwiach)Zafira C(1300,1305,1345mm)Zafira B(1280,1260,1335mm)Dla zainteresowanych podaje Meriva B(1230,1210,1260) i Mokka(1235,1195,1270)Rozmiar miedzy podłokietnikami jest ważniejszy od wymiaru kanapy w przypadku montażu fotelików nie isofix,Ponieważ foteliki można przybliżyć max do tych podłokietników i zapiąć pasami.Przy fotelikach isofix jesteśmy trochę ograniczeni ponieważ ograniczają nas stałe mocowania w kanapie.Jeżeli pomogłem komuś to super.Pozdrawiam. P.S Jeżeli chodzi o różnice miedzy Meriva a Mokką na szerokość znikoma,ale za to miejcse na nogi w Merivie dużo więcej wynika to z różnicy rozstawu osi o 8,9 cm.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja właśnie tej informacji teraz potrzebowałem bo przymierzam się do zakupu zafiry bo mojej obecne auto (Laguna 1) uległo poważnej kolizji i niestety jestem zmuszony rozglądać się za innym. Dla porównania dodam, że w Lagunie 1 tylna kanapa (siedzisko) ma w zaokrągleniu w najszerszym miejscu jakieś 133 cm. Ta odległość wystarcza żeby z tyłu zmieściły się 3 osoby (jedna w foteliku, jedna na siedzisku i jedna normalnie już dorosła). Chociaż miedzy podłokietnikami na drzwiach z tyłu może być jeszcze kilka centymetrów więcej. Jak nie zapomnę to zmierzę i tu podam.

 

 

p.s. Na pohybel tym co czytają smsy a nie patrzą na drogę ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności