Skocz do zawartości

Kostka ISO astra G


Gość Mateooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanko kupiłem radio do mojego krążownika 2DIN radio posiada opcję sterowania z kierownicy, z kostki radia wychodzą w kabelki wkey 1 i wkey 2 i teraz pytanko do których kabli w instalacji auta się podpiąć żeby owy bajer działał wiem że powinno działać bez żadnego interfejsu lecz niestety nie mam pojęcia pod które kabelki w kostce iso auta się wpiąć z góry dzięki za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wujaszek gugle też mi to pokazał :D ale nigdzie nie było odpowiedzi na moje pytanie xD czyli te 2 kable key 1 i2 pod svc ? schemat mojej kostki ISO od radia https://zapodaj.net/ebc7a55649321.jpg.html link bo obrazka nie chce mi wgrać ;/ kostka numer 5 czyli key 1,2 pod SVC a GND pod masa SCV ? dobrze kombinuję ? bo nie chce przypadkiem czegoś skopcić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radio to vordon ht-869v2 (http://allegro.pl/radio-samochodowe-2-din-ht-869v2-gps-bluetooth-i6626084357.html?reco_id=373635ef-ddb4-11e6-a46c-025f10d8b3ae&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product ) przykładowa aukcja sterowanie do tego radia jest wychodzą 2 kable jak pisałem wyżej wkey 1/2 i programuje się je z tego co wiem, lecz tak jak wyżej pisałem nie wiedziałem które kable odpowiadają za to w aucie i się za to nie zabierałem żeby czegoś nie spalić, więc wolę się dopytać co gdzie jak ponieważ z całej przeróbki panelu środkowego tzn konsoli instalacji radia 2 din mam zamiar zrobić manual

Edytowane przez Mateooo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos instrukcja wygląda tak jak zdjęcie w linku moja druga odpowiedź niestety tylko schat kostki iso radia nic więcej w instrukcji tylko funkcje radia niestety nic odnośnie podłączenia owego sterowania, Kacper tak na aukcjach czy też na sklepach typu media Markt ( tu kupione radio ) też nie ma wzmianki alecz jest na pudełku znaczek kierownicy co właśnie oznacza możliwość podłączenia i w radiu też jest opcja taka :) rozchodziło mi się tylko które piny w kostce instalacji auta odpowiadają za sterowanie łatwiej będzie to sprawdzić miernik w dłoń i najwyżej sprawdzę napięcia i albo będę wpinac kable od radia aż dojdę do zamierzonego efektu dzięki za pomoc :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności