Skocz do zawartości

Wyswietlacz nad radiem astra.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

generalnie wyswietlacz dziala. JAk kupilem autko nie bylo radia. Jak sie poruszalo kablami w tej dziurze na radio to wyswietlacz sie wlaczal i gasl.Radio juz mam ale jak jezdze po dziurach to mi wyswietlacz gasnie, miga, pokazuje tylko godzina albo tylko data. Jak wlacze radio to data znika itd. Cos nie łaczy ale nie wiem co???

mial ktos juz cos takiego???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po wlaczeniu radia na wyswietlaczu data zawsze znika kliknij na przycisk od zegarka przy wylaczonym wyswietlaczu powinien sie wlaczac na chwile nie trzeba ruszac zadnymi kablami nie laczyc moze kostka sprawdz najpierw to lub moze to diody w wyswietlaczu na dziorach moga nie laczyc u mnie nielaczyla jedna ale gdy ja docisnolem wszystko dziala

 

 

 

pozniej napisz czy pomoglo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to z radiem i wyswietlaczem juz zauwazylem ze sie wylacza jak radio sie wlacza ale dzieki :wesoly:

Jakos mi sie naprawilo i teraz swieci dobrze. Ale jak pojezdzilem po dziurach to zgasl wyswietlacz. A potem jak zamykalem drzwi i trzasnolem to sie wlaczyl. Zobacze te kostke jutro tylko musze radio wyciagnac a niemam wyjmakow ale sobie jakos poradze bo wiem jak wyciagnac. Czyli jest tam jakas kostka do ktorej sa wpiete te kable od wyswietlacza i ta kostka jest wpieta w wyswietlacz??? dobrze rozumiem???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyjąć wyświetlacz nie trzeba wyciągać radia. Na stronie http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/light/light.html masz instrukcję jak wyjąć sam wyświetlacz. Prawdopodobnie będziedz musiał go rozebrać i polutować te bolce, na które wchodzi kostka ( mogły się obruszać i nie łączą).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no ok a jak bym wyciagnąl radio to przez ten otwor po radioodtwarzaczu nie bylo by szybciej???

dojscie pewnie gorsze ale radio prosciej wyciagnac niz tamte plastiki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-pawlo111, o jakich ty plastikach mówisz? Czytaj dokładnie i analizuj.

 

Pod tą gumową wkładką co masz przed wyświetlaczem, są ukryte cztery wkręty na śrubowkręt typu krzyżak. Zobacz sobie naocznie i wykręcasz bodajże wewnętrzne wkręty i wysuwasz wyświetlacz, czyli TID. Z tyłu TID-a masz kostkę i oże ona jest poluzowana. A jak nie to musisz wyjąć wtyczkę z kostki i rozebrać TID-a a następnie polutować jeszcze raz koncówki.Masz je w dwóch szeregasz po sześć sztuk. Uważaj żebyś nie zlutował ich razem bo wtedy koszt 100zł ( używany TID).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
-pawlo111, o jakich ty plastikach mówisz? Czytaj dokładnie i analizuj.

.

 

kliknolem w link to stronki co mialo byc pokazane jak wymontowac i tam jest duzo rozbierania plastikow.

oto i plastiki.

 

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 18:29 ]

jutro sie zabieram za wyswietlacz i ze wskazowkami szeryfa dam se rade.

Hejka!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności