Skocz do zawartości

1.7 CDTI 100 KM Z17DTH - dwumasa?


Gość intros

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam kupić astre 3 2004 r. z silnikem 1.7 CDTI 100 KM Z17DTH. Mam pytanie czy jest tam dwumasa? Kupili byście samochód z takim silnikiem i przebiegiem 240 tys ? (cena atrakcyjna max wyposażenie ). Z góry dziękuje za odpowiedz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum przeglądałem i nie znalazłem takiego tematu (moze nie umiem szukać ).A pytam dla tego że gdzieś w necie wyczytałem że te slniki między 2004 a 2007 były w 2 wersjach, z dwumasą i bez w zależności od tego czy skrzynia biegów 5 cz 6 stopniowa. (może to jakaś bzdura ) Po prostu nie chciałbym wtopić 2 tys zaraz po zakupie a przebieg 240 tys to już trochę jest. Czy na stacji diagnostycznej diiagnosta jest w stanie ocenić stan tego elementu ? A dlaczego diesel ? Po prostu znalazłem na olx bardzo tani samochód (oczywiście opisany jako igła ) z max wyposażeniem właśnie z takim silnikiem i troche się napaliłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj jeszcze o tych silnikach, ich osprzęcie, cenach części itp. Montowane w wielu modelach Opla - Astra, Corsa B, Meriva A, Vectra A,B.

Jakoś nie chce mi się wierzyć że 14letnie autko - "właśnie wyjechało z fabryki i nie wymaga wkładu finansowego".

Papier przyjmie wszystko - a Ty za to będziesz płacił, no i nie można zapomnieć o serwisie startowym (ja nie wierzę że oleje, filtry, rozrząd ktoś tam właśnie założył świeżo).

Nikt normalny nie doinwestuje starego auta przed sprzedażą chyba że się coś rozleci.

Ale to Twój wybór, twoja kasa i ty będziesz ewentualnie łapał się za portfel.

Ale ja jak miał bym coś takiego kupować to jednak poszukał bym w benzynie (ewentualne koszty awarii niższe).

Diagnosta na SKP nie jest w stanie wykryć ewentualnej końcówki dwumasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra z17dth z 2004 z przebiegiem 240tys. km na full wypasie w atrakcyjnej cenie? Nie wiem jaka to cena dla Ciebie jest atrakcyjna, ale ja w tym zdaniu przynajmniej 2 sprzeczności widzę.

Już tu powinieneś trochę ochłonąć i spojrzeć na to ogłoszenie bardziej obiektywnie.

Dpf do sprawdzenia kompem - poziom nasycenia oraz ile przejechane od ostatniego wypalania. Do tego pozostałe wartości od dpf-u, + ogólna diagnostyka, + korekta wtrysków, itd.

 

With mobilephone sent.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności