Skocz do zawartości

Zderzak signum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nazywam się Michał jestem z Gdańska posiadam Opla Signum 1.9 CDTi po lifcie. Niestety przydarzyła mi się przykra sytuacja w momencie próby sprzedaży Opla (wymiana na insignie) dzisiaj ktoś na parkingu uderzył w mój samochód i uciekł z miejsca wypadku...

 

Szkody : Połamany zderzak od strony pasażera (lampy całe) nie działające czujniki parkowania przód/tył (jakieś spięcie?). Oczywiście jadę jutro bezpośrednio do blacharza opisać szkody i w ogóle ale bardzo chętnie skorzystał bym z waszej wiedzy.

 

Pytania:

 

1. Zderzak w Oplu Vectra C LIFT jest taki sam jak w Signum po lifcie?

2. Czy znacie może jakiś dobry pomysł na wykonanie takiej naprawy np. firmy zajmujące się produkowaniem takich zderzaków? ja osobiscie znalazłem coś takiego chętnie też wysłucham opinię.

http://allegro.pl/nowy-zderzak-opel-vectra-c-lift-wszystkie-kolory-i6683171402.html

 

Zdjęcie szkód poniżej jak byście mieli jakieś inne opinie o innych aspektach bardzo proszę pisać :)

 

Z góry dziękuje wam bardzo za pomoc

 

 

post-54776-0-67294400-1485201065_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

signum i vectra C sa takie same do slupka B

przod bedzie pasowal bez problemow

tylko zwroc uwage

ze zderzaki moga sie roznic ksztaltem

znawcy poznaja raz dwa

ze zderzak nie pochodzi z signum

jesli bedzie inny

 

produkcja ??

kolego pelno tego w uzywce za niewielka kase

naprawa moze sie nie oplacac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jutro przy świetle dziennym zrobię. Właśnie w pomorskim nie widzę nic rozsądnego póki co, a boję się po zdjęciach słynne zdanie stan jak na zdjęciach, często nie do końca przypomina stan realny. Patrzyłem zderzaki to koszt około 800 zł z miejscem na czujniki, w sumie jutro od rana podzwonie zobaczę też elastyczność tych cen. Dzięki Panowie za rady

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość badojaro

Trafił się fajny temat żeby się podpiąć. Od wczraj posiadam signum z takim zderzakiem i takimi wyrzeźbionymi kratkami halogenów. Kratki wydaje mi sie że to rzeźba z standardowych , ale co to za zderzak ??

chciałbym dobrać pasujące kratki

1b137aa834cdcfcamed.jpg
61c263355ba148cdmed.jpg
ogólnie musiała być klepnięta w przód bo soczewki odcinają po angielsku
znalazłem takie zdjęcie
opel-vectra-2007-14.jpg
Edytowane przez badojaro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności