Skocz do zawartości

Jaki iphone


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Żona chce spróbować iphona. A ja jako przeciwnik nie mam zielonego pojęcia co i jak. Może doradzicie jakiego iphona warto obecnie na pierwszego iphona w rodzinie kupić. Takiego trochę do testów i do użytkowania na codzień. Na obecną chwilę jesteśmy użytkownikami samsungów od wielu lat...

Który model 5? S5? SE? Ile pamięci to minimum?

 

With mobilephone sent.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niżej niż 5 nie ma sensu. Wsparcie i aktualizacje OS są 3 modele wstecz, a więc jeśli bieżąca jest 7-ka to 4-ka już aktualizacji nie ma. Kup 6 w tej tańszej wersji, ale - jak dla mnie to bezsens. Nic nie tłumaczy ceny tego telefonu. Kupuj nowy, używane to zwykle śliski temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kazdy model iphone poza s-kami i plusami z mala przerwa

jak juz pewnie wiesz do zadnego iphone nie wsadzisz karty pamieci i dlatego sa rozne opcje pamieci wewnetrznej

apple co 2 lata wypuszcza nowy model ale zeby cos pojawialo sie co roku produkuja modele s ktore sa wyposazone w nowszy procesor, np model 4s ma procesor jaki siedzi w 5

pamiec musisz dobrac do przeznaczenia, moja zona ma 16gb i potrafi to zapelnic zdjeciami w kilka miechow ale w przypadku modeli 5 i 6 przecietny elektronik moze wlutowac wiekszy chip za sporo mniejsze pieniadze niz roznica w cenie telefonu miedzy 16 a 128gb

jedyne co niektorych przeraza po przejsciu na iphone to to ze bez jailbreaka nie wrzucisz na tel lewych apek co na androidzie jest banalnie proste

jaki wybrac to zalezy od Ciebie, od modelu 5s pojawia sie przycisk home z czytnikiem linii papilarnych, ulatwia odblokowywanie ale w modelu 6 przycisk jest parowany z plyta glowna i niema mozliwosci wymiany tego przycisku,niebylo by problemu gdyby apple nie wymyslilo ze podczas aktualizacji telefon zostanie ubity i nic z tym nie zrobisz ale niewiem jak jest z 5s, teoretycznie przycis sie nie psuje sam z siebie ale sa przypadki przerwania tasmy lub nieudolnych wymian wyswietlacza

majac doswiadczenie z tymi tel nie cofnol bym sie do modelu starszego niz 5, wybral bym raczej 6, w 6s dochodzi opcja live picture,

od kilku miesiecy mam 7 ale poza force touchem ktory chyba 6s posiada to niewidze za bardzo roznicy z poprzednikiem

ps z f seria lepiej komunikuje sie 6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do mnie przyjedzie 5S gold 23 lutego i właściwie ma wszystko co potrzeba, jest stosunkowo niedrogi i jako pierwszy, bo nie wiadomo czy wam przypasi, to bym się na 5S zdecydował ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gregor1992

Dziewczyna ma 7. Nie polecam. Telefon nie wart nawet ćwiartki tej ceny. To co ja zrobię na androidzie, na ajfonie możesz pomarzyć... Z neta nic nie ściągniesz, muzyki, zdjęć, gier. Przypuszczam, że tam nawet głupie pdfy tylko otwiera i nie pobiera ich... żeby ustawić sobie tapetę najpierw musiała wysłać sobie zdjęcie mailem! Bo z androidem nie pogada... Porażka system. Krew mnie zalewala przy każdej sekundzie użytkowania. Mi tel zastępuje komputer i niedopuszczalne jest to abym jedynie co mógł zrobić na telefonie za 3.5 koła to pooglądać sobie wiadomosci.

Pozdrawiam i radzę przemyslec zakup :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności