Skocz do zawartości

Rodzinna astra H


Gość danupl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko o 1.8 125km i może lepiej byłoby poszukać Vectry z 1.8 122 km ? Większy przekrój i szansa na zadbaną sztukę w dobrym stanie. Jaki budżet ogólnie posiadasz na ten cel? 1.8 125km bardzo dobrze znosi lpg, pod warunkiem iż założy ją dobry gazownik i nie oszczędzisz na podzespołach. Jaki generalnie przebieg roczny?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planuję przeznaczyć ok 13-15tyś .

Zastanawiam się też czy nie poczekać, odłożyć i spróbować kupić Astrę J, ale rewelacji z silnika mi też tam nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bez urazy, ale przy tym budżecie to musisz jeszcze poczekac....

 

Mam tego świadomość:).

Przeglądając oferty widzę bardzo dużo silników 1,7 101km oraz 1,9 101km. Najwięcej bez dpf'a jest jednak 1,7 i zastanawiam się czy właśnie tego silnika nie wybrać z uwagi na fakt, że będę często poruszał się po mieście, a co za tym idzie mniejsze spalanie.

Czy te silniki sa bardzo wyżyłowane?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również bym się jednak nie pchał w diesla - nawet bez DPFa - jak już tutaj wspomniano "wiekowy" diesel /a w przedziale jakiego szukasz to raczej każdy będzie miał przynajmniej "2" na początku setek tysięcy przejechanych/ każdą awarią potrafi skutecznie "zniwelować" oszczędności na spalaniu (sam ostatnio przerobiłem wymianę sprzęgła, koła zamachowego i przyległości pozostałych w Z17DTH - same części ponad 2300 + robocizna).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam tego świadomość : SMILE :.

Przeglądając oferty widzę bardzo dużo silników 1,7 101km oraz 1,9 101km. Najwięcej bez dpf'a jest jednak 1,7 i zastanawiam się czy właśnie tego silnika nie wybrać z uwagi na fakt, że będę często poruszał się po mieście, a co za tym idzie mniejsze spalanie.

Czy te silniki sa bardzo wyżyłowane?

Jezeli duzo po miescie to po co diesel? Zdajesz sobie sprawę że isuzu wolno się nagrzewa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jednak na ceny benzyny to trochę mnie to zniechęca:). Ostatnio jednak coraz częściej rozglądam sie za inną marką samochodu (astra wbrew pozorom dość mocno trzyma cenę).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jednak na ceny benzyny to trochę mnie to zniechęca:). Ostatnio jednak coraz częściej rozglądam sie za inną marką samochodu (astra wbrew pozorom dość mocno trzyma cenę).

To poczytaj sobie o cenach napraw jak coś poleci przy nowszych dieslach - wtedy taksówka wyjdzie najtaniej.

Ale jeszcze jedna uwaga - masz na konia to i musisz mieć na siano.

Astra dobrze trzyma ceny bo popularne autko nad Wisłą, dość tania i prosta w eksploatacji jak i serwisie - mowa o pb.

Co do innego modelu/marki to już sam wiesz co chcesz mieć, my tu nic nie narzucamy, co kupisz to będziesz miał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności