Skocz do zawartości

Wyciek


Gość kbn

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


mam problem z jakimś wyciekiem. Ostatnio jak byłem na szybkim "zabiegu" u mechanika, powiedział mi że jest jakiś wyciek i będzie trzeba coś z tym zrobić. Potrzebowałem na szybko auto, więc je odebrałem i powiedziałem, że się tam na kiedyś umówimy w tej sprawie.


Ale z ciekawości sam spojrzałem pod klapę silnika gdzie jest ten wyciek. Jedyne co znalazłem to to co wrzucam na zdjęciach poniżej. Dużo zdjęć, ale po kolei są coraz bliższe ujęcia, żebyście mogli dokładnie zobaczyć o co chodzi.


Wiem, że żeby wiedzieć na 100% co to jest muszę jechać do mechanika bo tak na odległość na forum się nie da naprawić auta, no z ciekawości zamieszczam ten post bo może ktoś z Was miał jakiś wyciek w tym samym miejscu i będzie mógł to i owo podpowiedzieć w czym może być problem. Pytanie tez co to za wyciek? Olej?


Jeżeli ktoś ma jakieś pomysły co to może być i skąd to proszę o informację : SMILE :


1b6a5cabf3acace2gen.jpg


513669fc9c128000gen.jpg


2a41baa61406ed02gen.jpg


5b1320ab58fa860bgen.jpg


99062684b54f8ab9gen.jpg


08d56715f607d3begen.jpg





I też pytanko: Co to takiego jest na silniku?


586d3c603952b423gen.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest to olej :/ (nie skapuje na ziemię)


Patrząc na poniższe zdjęcie, to co zaznaczyłem niżej jest mokre (dzięki czemu sprawdziłem że to olej), natomiast ten element zaznaczony jest bardziej suchy.

99062684b54f8ab9gen.jpg



Natomiast tak to wygląda "od dołu":


682c03eaf3a538c1gen.jpg


c812d5687eb96256gen.jpg



Jakie pomysły? Rady? :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem na szybko auto, więc je odebrałem i powiedziałem, że się tam na kiedyś umówimy w tej sprawie.

to sie umawiaj

na zdjeciach wszytkiego nie zobaczymy

wiec szukaj w aucie wycieku

temat zamykam

prowadzi donikad

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności