Skocz do zawartości

Problem z połączeniem się z komputerem


Gość snej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Jestem tu nowy i mam problem z Zafirą A 1.8 2002r.z gazem. Miesiąc temu zapaliła mi się kontrola trakcji i spadła moc i tak zacząłem walczyć z tym problemem jeżdżąc od mechanika do mechanika. Napisze co robili fachowcy — czujniki ABS, czujnik położenia wału ,listwa ,przepływomierz , świece , akumulator, sterownik silnika wysyłałem do sprawdzenia jest ok. Po podłączeniu do komputera komputer łączy się a następnie jest blokada połączenia i nie wiem co mam z tym problemem robić bo mechanicy rozkładają ręce. Proszę o pomoc może miał ktoś taki przypadek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , byłem dziś u innego cudotwórcy potpioł swój sprzęt coś tam poprzestawiał i się połączył, wyskoczyły takie błędy C0256 Czujnik pozycji pedału przyspieszenia, P0304 Przerwy zapłonu w cyl.4 P0302 Wypadanie zapłonu cyl. 2 P0301 Wypadanie zapłonu cylindra 1 P0303 Przerwy zapłonu w cylindrze 3. co o tym sądzicie ? Jutro wymieniam potencjometr gazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , byłem dziś u innego cudotwórcy potpioł swój sprzęt coś tam poprzestawiał i się połączył, wyskoczyły takie błędy C0256 Czujnik pozycji pedału przyspieszenia, P0304 Przerwy zapłonu w cyl.4 P0302 Wypadanie zapłonu cyl. 2 P0301 Wypadanie zapłonu cylindra 1 P0303 Przerwy zapłonu w cylindrze 3. co o tym sądzicie ? Jutro wymieniam potencjometr gazu.

I jak nie pomoże to możliwe że cewka też ma problem, ale najlepiej żeby mechanik miał taką na podmianę żeby nie kupować od razu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa ale jaka firma?

Do tego pozostałe błędy mogą być od kontroli trakcji.

No i też od LPG.

 

 

Przeczytaj ten temat http://forum.opel24.com/topic/23403-tc-kontrola-trakcjikontrolka-a-instalacja-lpg/

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potencjometr gazu wymieniłem, byłem na skasowaniu błędów i wam powiem że dałem jej wycisk zrobiłem ze 40km. nic się nie świeciło wszystko było ok. aż ją zgasiłem po odpaleniu po przejechaniu około 5km. problem powrócił znowu się zapaliła ta piękna kątrolka i spadła moc. Nie ma różnicy czy jeżdze na benzynie czy gazie ,ładnie pali silnik równo pracuje nie skacze na obrotach,A co do cewki to nie wiem jaką mam , napewno zamiennik bo orginału napewno nie mam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może teraz nauczysz się że najpierw się dużo czyta a potem wymienia.

Szkoda kasy na niewypały.

Co do zamienników to też poczytaj co ludzie piszą o nich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część po świętach oddaje spowrotem więc dużo nie straciłem 50zł za podpięcie pod kąpa, cewke brałem z innego auta które nie ma takich problemów jak moje.U mnie dobrych fachowcó trudno znaleść a jak są to trza u bociana się zapożyczyć. Jakieś nowe pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności