Skocz do zawartości

Astra G Bertone z20let nierównomierne przyśpieszanie


Gość Ivan Silesia

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując. Po wypłacie kupie tego DV co Ty, uzywny MAP sensor na wszelki wypadek. Ewentualnie świece choć to przemyśle bo w sumie 14 tys jeździło dobrze na tych co są. No i jak to nie pomoze wjade do rowu i podpale bo w życiu nie wywróże z fusów co mu dolega chyba że coś sie rozleci do porządku. Ewentualnie jakiś konkretnych magików od tuningu i turbo co to ogarną na terenie Śląska. Przyznam że liczyłem na żywszą rozmowe na forum.

 

Gdzie ja Ci na zlot pojade z zepsutym autem :(

 

 

hej, udalo Ci sie rozwiazac problem ? czy DV to zawor upustowy ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Ivan Silesia

Jak pisałem po wypłacie ;) czyli po 10tym. Tak DV to zawór upustowy. A tak w ogóle to ost. Leciał samochód marzeń kup i zrób i koles byl z audi tt 1.8 ta 225 konna i mial moc i moment ale krzywa momentu i mocy poszarpana. Czyli cos podobnego. I sie okazało ze poczatki uszczelki pod głowica. Hyh i dało to tezw teoche do myślenia. Oszalec można........

Edytowane przez Ivan Silesia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grzeskuu

Jak pisałem po wypłacie ;) czyli po 10tym. Tak DV to zawór upustowy. A tak w ogóle to ost. Leciał samochód marzeń kup i zrób i koles byl z audi tt 1.8 ta 225 konna i mial moc i moment ale krzywa momentu i mocy poszarpana. Czyli cos podobnego. I sie okazało ze poczatki uszczelki pod głowica. Hyh i dało to tezw teoche do myślenia. Oszalec można........

 

 

watpie zeby to bylo przyczyna. oddaje auto do goscia ktory robil mi program i zobaczymy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ivan Silesia

No u Ciebie pojawiło sie to po wygraniu mapy. Zawsze to jakiś początek. U mnie przyszło nagle bez jakis fajerwerków i w sumie dalej nie wiadomo co. I nie wiadomo czy się dowiem kiedykolwiek...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś zrobiliście?

 

Ja niedługo będę barował się z AG z20let, zalewa tak paliwem, że czarno z tyłu, ruszyć nie idzie.

Błędów brak, opcom też nic nie podpowiada, będę miał zagwozdkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ivan Silesia

Coś zrobiliście?

 

Ja niedługo będę barował się z AG z20let, zalewa tak paliwem, że czarno z tyłu, ruszyć nie idzie.

Błędów brak, opcom też nic nie podpowiada, będę miał zagwozdkę.

No zamawiam DVke wlasnie. MAP sensors na wszelki wypadek tez jakas uzywke zamowie. Ale raczej sceptyczny jestem ze cos to da.

Albo przynajmniej chciałem ale nie wiem czy to ma sens znow wydac 250 ;/ moze lepiej za te pieniadze poszukam jakiegos dobrego diagnosty na Śląsku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ivan Silesia

Dzwoniłem właśnie do jednego elektronika w Katowicach, powiedzial że jak jest gaz to sie nie podejmuje bo na bank gaz rozwala wartosci adaptacyjne. I ch.... Zdajsie zostane z tym złomem i reka w nocniku... I jeszcze klima mi walnela...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ivan Silesia

Ja mam w kieszeni na dwoch autach 1000zl wiec niestety dalej jestem za lpg. Z wlaszcza ze w poprzednich dwoch autach nie mialem problemów. Podpytalem tez innych posiadaczy tych silnikow z lpg i nikomu tez sie nic nie dzieje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ivan Silesia

Niestety nie jest to zawór DV... Zamawiamy dalej

jutro wymienię czujnik ciśnienia doładowania i map sensor a potem się poddaje i będę szukał ze świeczką jakiegoś warsztatu który to ogarnie

No i oczywiście nie jest to ani czujnik cisnienia doladowania ani ciśnienia atnosferycznego. Rozbiore jeszcze caly dolot i poskladam od nowa i fajrant. Zostaje jezdzic az cos sie rozleci do konca albo znajde kogos z takim autem zeby moduł podmienic cjyba ze znajde dziure hyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności