Skocz do zawartości

Kupić czy nie Meriva B 1,4T


Gość markison

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Planuję zakup tej Merivy

 

Witam. link nieaktywny , ale wiadomo . silnik coś koło 130-140 KM . Doskonale sie gazuje.To jedne z ostatnich hydropopychaczy .

Żeby sprawdzić autentyczność przebiegu , to doby komp lub wizyta w serwisie.

W tym modelu nie wystarczy cofnąć licznika . inne sterowniki mają zapisany stan licznika.

Jak będziesz w serwisie ze sprzedawcą , to powinni sprawdzić przeszłość autka w serwisie opla.

Trochę to kosztuje , ale łatwiej uniknąć niespodzianki.

 

Ps Jak dla mnie to te autka są deko za małe. 5 osób się w nim zgniecie.

Jakby nie patrzył , to jest przerośnięta corsa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość markison

Trochę dziwne z tym linkiem bo jak się go wytnie i wklei to działa , a jako odnośnik nie działa.


Gościu zrobił mnie w balona - nie polecam Autokomis ADICAR w Toruniu ul.Wielki Rów 30A , 320 km przejechane na darmo .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość markison

Umówiłem się dzień wcześniej na 9 . gościu przedzwonił po kilku godzinach że przekładamy na 12.00 bo musi jechać na lotnisko po brata, Na drugi dzień dzwonię przed wyjazdem żeby się upewnić odpowiada mi że samolot ma spóźnienie i będzie o 14 , więc czekam te dwie godziny i wyjeżdżam. Będąc już na miejscu w komisie który jest o dziwo otwarty nie znajduję Merivy po czym dostaję smsa że dziś nie może się spotkać. Dzwonię kilkanaście razy ale nie odbiera.Dzwonię z innego telefonu potwierdza że Meriva jest po czym ja mówiąc że jestem na miejscu i jej nie ma mówi żebym poszukał sobie gdzieś indziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

.Dzwonię z innego telefonu potwierdza że Meriva jest po czym ja mówiąc że jestem na miejscu i jej nie ma mówi żebym poszukał sobie gdzieś indziej.

 

Witaj w krainie nawiedzonych handlarzy oplami. Ja do momentu kupienia vectrobusa zjechałem cirka 1,5 k km.... (trójkąt szczecin poznań zielona góra)

nie było nic do wybrania . w desperacji zacząłem przeglądać ogłoszenia z dolnego śląska . Na jednym z ogloszeń typ miał LPG nie wbite w dowód..

Na pytanie dlaczego ? odpowiedział ... Jak będę chciał to zgłoszę to w wydziale komunikacji , a jak mi się to nie podoba , to sobie mogę poszukać innego autka......... no comment.... :rotfl:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności