Skocz do zawartości

[Astra H] Czy olej może zepsuć silnik ?


Gość HeadShot

Rekomendowane odpowiedzi

No mechanik zajebisty. Jak dla niego werdykt to "najprawdopodobniej padło sprzęgło lub coś z elementów układu zapłonowego" to tylko pogratulować. To tak jakbyś poszedł do lekarza ze złamaną ręką a on by ci powiedział że to prawdopodobnie wątroba albo lewy mały palec u nogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ceny czesci to wynikowa tego ze nie kupuja z allegro no i musza miec jakis choc niewielki procent zapsu jakby sie cos skiepszczylo to zeby bylo z czego potem to wymienic. Czasy ze za naprawe auta kwota to bylo tak ze 400 zl czesci i robocizna 50 zl juz sie skonczyly. Teraz wyglada to tak: czesc 400 zl i naprawa 300-400 zl. Ile to ten mechanik musialby tych aut miesiecznie naprawic ze 200-400 by jakos oplacic podatki warsztat ludzi sprzet itd by zarobic choc dla siebie na zycie ze 4000 zl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię tutaj o allegro bo mi mechanik wciskał chłodnicę delphi za 630 zł ! Tak za samą chłodnicę i powiedział że to jest najtańsza i żebym nie brał tych tanich chińczyków z allegro, więc co przyjechałem do domu wklepałem do neta tą chłodnicę i co ? ta sama markowa chłodnica za 330zł na iparts zamówiłem i za 100zł i zamontował. Tak bym wydał 2x więcej kasy -.-

Wszędzie naciągają , ceny zawyżają specjalnie. Ostatnio pytałem o wymianę tarcz i klocków+płyn hamulcowy w takim prywatnym warsztacie z dobrą opinią to powiedzieli 570zł , gdzie w ASO za 600zł zrobią mi to 100% razy lepiej i lepsze części i będę miał gwarancję. Bo jak robiłem zbieżność w norauto to zapomnieli bądź nie wiedzieli aby mi zrestować czujnik skrętu czy czegoś tam po zbierznosci i auto na nowych oponach ściagało w lewą stronę, ale tu już za to nie płaciłem bo oni spaprali robotę.

 

A czytając twoją sprawę z mechanikiem to najlepiej go zmień czy idź do pewniaka chyba że nie masz co z kasą robić to wydawaj na auto i wymień wszystko :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze tez nie oczekuj ze wszyscy mechanicy garazowi i ci nieco lepsi beda identyfikowac i ustalac swoje ceny na podstawie aso. Poza tym to co tu podales owszem ma miejsce. ty zadowolony i mechanik tez. W razie problemow on umyje raczki i pretensje bedziesz mial sam do siebie. A chcesz wiedziec ile np w Gdansku tun up bierze za rozrzad w 1.9 tdi?? Zadzwon i spytaj to zdziiwsz sie ze chyba nawet nie taniej nic jak w aso vaga. Wybor jest kazdego z nas ale wierz mi ze co tam jestem to robia jakis rozrzad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślicie że w ASO to pracując jacyś cudowni specjaliści? To że ASO drogie to nie znaczy że dobre. Często gęsto pracują tam takie same "Mirki" jak wszędzie indziej. Miałem niejednego kolegę który robił w ASO więc nasłuchałem się co i jak. Inna sprawa że łatwiej dochodzić swojego jak coś zjebią w ASO. Dobry specjalista zawsze będzie się cenił, bo skoro wie że robi dobrze i będzie miał klientów to woli zrobić jedno auto dziennie ale porządnie za dobre pieniądze niż 5 po łepkach z gwarancją do bramy na parę złotych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności