Skocz do zawartości

Metaliczny stuk


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vectrab99

Ja zakładam że to nic związanego z silnikiem dlatego nie pisałem :D W dieslu też może być spalanie stukowe, ale raczej chyba u mnie to nie występuje :) Bo brak dymu za autem :D Pod koniec tygodnia chyba nie ominie mnie wizyta u mechanika i kolejna wydana kasa na viki :( Bo jeśli to coś z półosią np to jest poważna sprawa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Vectrab99

Jak nie mam kanału to nie sprawdzę tego tak jak pisałeś :) Chociaż wolałbym, żeby jednak się okazało coś tańszego do roboty :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbigniew_kujawski

Hmmm ... przerdzewiała Ci osłona termiczna tłumika !?

Właś pod auto ... to nawet można polubić :)

 

Pozdrawiam ZK

Edytowane przez zbigniew_kujawski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectrab99

Hmmm ... przerdzewiała Ci osłona termiczna tłumika !?

Właś pod auto ... to nawet można polubić :)

 

Pozdrawiam ZK

 

Blisko :) Tłumik końcowy zaczyna rdza brać od wewnątrz i zewnątrz :) Od zewnątrz jeszcze dziur nie widać, ale już rdza jest spora, natomiast od wewnątrz lata już luźna rdza w tłumiku i dzwoni :) Resztę układu wydechowego tłumikarz ocenił na stan dobry, wymianę samego końcowego wraz z robocizną wycenił na 280 zł i poradził żeby jeszcze kasy nie ładować, mocowania tłumika są w dobrym stanie.

 

Ja to lubię Zbigniew, ale trzeba mieć jakiś kanał/najazd :) Jest możliwość u mnie w okolicy wynajęcia podnośnika w warsztacie za 25 zł/h ale to sporo, bo jak się coś robi to czas szybko leci :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość u mnie w okolicy wynajęcia podnośnika w warsztacie za 25 zł/h ale to sporo, bo jak się coś robi to czas szybko leci

 

 

Ja kiedyś do takich rzeczy wykorzystywałem wysoki krawężnik i kufajka zamiast podkładki na asfalcie.

A gdyby nawet to jeżeli chcesz oszczędzać to koziołki kosztują ok 70 zł podnośnik w aucie masz no i co jeszcze potrzeba?

A wiem : chęci ? :D

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectrab99

Wiem, dla chcącego nic trudnego :D Jakoś bałbym się położyć pod autem zabezpieczonym koziołkami :D Mniejsza o to, przy silniku sam grzebie, a jak cos trzeba na kanale zrobić to już oddaje do mechanika z bólem :) Narazie mam dylemat czy słuchać mechanika i zostawić ten tłumik, czy jednak pozbyć się tych dźwięków, które mnie drażnią :) W tym roku dołożyłem już do auta z 4000 zł i powoli bolą mnie kolejne wymiany... Chociaż jak chciało się mieć auto to trzeba bulić teraz :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectrab99

Tyle ze lubie to auto i mam pewnosc oryginalnosci przebiegu oraz bezwypadkowosci :) Dlatego z sentymentu trzymam i naprawiam zeby jezdzic bezpiecznie :D Ale ten rok to juz masakra pod wzgledem wydatkow... Wstyd mi jezdzic z brzeczacym tlumikiem, ale skoro sie trzyma to narazie chyba to zostawie, moze go nie zgubie na trasie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności