Skocz do zawartości

corsa c 1.2 termostat moment otwarcia


Gość biniu75

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna nieprawidłowość to ta wskazówka przed 90 stopniami, nie wiem co będzie zimą.

Ja czekam co mi odpiszą w reklamacji (prawdopodobnie niepoprawny montaż czy coś takiego) póki co śmigam na GM ale też jest padnięty choć nowy. Pewnie jeszcze na początku zimy podejdę do tematu ale najpierw sprawdzę jak to będzie faktycznie przy niższych temperaturach przy włączonym ogrzewaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam po dłuższej przerwie, reklamacja vahlera uznana, czekam na wynik reklamacji GMa w aso a śmigam na trzecim kupionym za 60 dych chyba vernet i też lipa 84 st.C i ni huchu więcej. Mam takie małe spostrzeżenie mianowicie każdy zakupiony termostat przy pierwszym grzaniu (wraz z dolewaniem i odpowietrzaniem) przy odkręconym korku zbiorniczka działał prawidłowo. Może chodzi o te zaworki regulujące ciśnienie w układzie, do jednak jak się weźmie i dmuchnie w taki nowy termostat to przedmuch jakiś tam jest, w jednym mocniejszy w drugi nieco mniejszy ale jest. Muszę jeszcze raz zagrzać na postoju tym razem z otwartym zbiorniczkiem i zobaczymy jak będzie, bo kurde nie do wiary żeby 3 nowe sztuki były walnięte. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Reklamacja w Oplu uznana, dzisiaj jeszcze sprawdzałem temperaturę na po zagrzaniu na otwartym zbiorniczku wyrównawczym i nadal lipa :ANGRY: Zostaje jeszcze dokładnie sprawdzić czujnik temp. jeśli będzie sprawny, wychodzi na to , że kolejny (trzeci na którym obecnie jeżdżę) jest zrypany. Przypadek <_< ? Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może do czterech razy sztuka ;) Na pewno nie odpuszczę bo coraz zimniej się robi i jak włączę ogrzewanie to wcale go nie dogrzeję, jak się uporam to dam znać co i jak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Kupiono i zamontowano czwarty już termostat, również czujnik temp. i nadal to samo ale co dziwne przy pierwszym grzaniu (odpowietrzaniu) wskazówka ładnie śmiga na 92 st. załącza się wentylator na pierwszy, później drugi bieg. Po ostygnięciu i dolaniu do wymaganego poziomu termostat otwiera miedzy 80 a 90 czyli jakieś 85 °C, chyba tak ten typ już ma. WYMIĘKŁEM .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności