Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Problem najprawdopodobniej ze sterownikiem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   opelastragproblem

opelastragproblem
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Model:Opel Astra III
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 05 październik 2017 - 19:20

Witam mam opla astre g 1.6 8v 2001 rok. Od początku był problem z autem błędy itp, duży pobór oleju no i wiele błędów łącznie z trybem awaryjnym i ikony auta z kluczykiem. Przeprowadziłem remont silnika za którą zapłaciłem 1900zł, nowe uszczelniacze, pierścienie, świece, planowanie głowicy itp po tym remoncie chwile błędy jeszcze były potem już przez rok oki nawet zimę przetrwał ( w tym okresie są problemy) ale niestety po większym roku dziś znowu problem, gdy tylko na dworze zrobiło się wilgotno i chłodniej , znowu tryb awaryjny, pedał gazu do podłogi się wciska, problemy z odpaleniem i błąd 1600 , śmieszne jest to że gdy lato i ciepło to bylo wszystko ok a idą chłodne i wilgotne dni i już problem. Więc skoro remont silnika byl to raczej problem od tych 2 lat leży w ecu i teraz albo regeneracja albo zakup nowego sterownika ale wolałbym żeby ktoś ogarnięty to sprawdził żeby mieć pewność bo ciężko o dobrego mechanika, każdy skasuje błędy nic nie powie i sprawa będzie stała w miejscu, rozumiem że tu potrzeba elektromechanika? jeśli tak to polecacie kogoś we Wrocławiu kto w miarę fajnej cenie coś po prostu zdziała? np. powie konkretnie tak to sterownik i najlepiej gdyby jeszcze był w stanie go naprawić?

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK

#2 OFFLINE   MAGTRONIX

MAGTRONIX

Maciek

• Forumowicz
  • 884 postów
  • Model:Opel Sintra
  • Silnik:3.0 V6

Napisano 05 październik 2017 - 19:57

Witam!
Do Łodzi masz niestety daleko

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Przede wszystkim sprawdził bym sprawność akumulatora (wydajnosc)i całego ladowania

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Użytkownik MAGTRONIX edytował ten post 05 październik 2017 - 19:59

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   opelastragproblem

opelastragproblem
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Model:Opel Astra III

Napisano 06 październik 2017 - 11:39

Akumlator jest oki, zastawnawia mnie też fakt że gdyby to był faktycznie sterownik to chyba podczas jazdy by robił problemy a jest wszystko oki, dziś np. odpalił normalnie od strzała, no nic poczekam może ktoś doradzi kogoś z Wrocławia ewentualnie z okolic Zgorzelca też by było dobrze.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 OFFLINE   adam1954

adam1954
  • Moderator
  • 8243 postów
  • LokalizacjaOświęcim i okolice
  • Model:Opel Meriva A
  • Silnik:Z16XE
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 06 październik 2017 - 11:58