Skocz do zawartości

Mechanik magik poszukiwany 2.8 V6T Z28NEL – Łódź i okolice


Gość RAziello1900

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RAziello1900

Witajcie

 

Mam taki oto grubszy problem autem. Zakupiłem dwa miesiące temu Opla Signum 2.8 ’06. Auto oczywiście stan idealny bez śladów użytkowania przebieg poniżej 200kkm, import Szwajcaria od pierwszego właściciela, do końca serwisowany, pitu pitu, itd. itp.… .i jak to często u nas bywa zostałem oszukany przy zakupie.

Samochód, który na pierwszy rzut oka wydaje się być w stanie idealnym ma skrzętnie zatuszowany jakiś poważny problem silnikowy. Dlaczego mówię jakiś, a twierdzę, że poważny? – otóż ktoś dołożył sporo starań, aby ten problem silnikowy ukryć przed kupującym ( niestety w tej roli ja).

Tak wiec mam tu wygaszoną lampę serwisową, bypass czujnika położenia łańcucha rozrządu i upgrade, który sprawia, że komputer rejestruje błędy, ale natychmiast sam je kasuje. Co jeszcze jest tu od###ane nie wiem – póki, co diagnoza na tym się zatrzymała, auto stoi w garażu i czeka na dalszy rozwój sprawy.

Objawy to w skrócie brak zapłonu na jednym z cylindrów po dobrym wygrzaniu (V5).

Sprawa na 99% znajdzie swój finał w sądzie, ale potrzebuje też dodatkowej alternatywnej opcji ratunkowej w postaci odpowiedniego serwisu/mechanika. Stąd też moja prośba do Was.

Czy znacie jakiegoś fachowca godnego polecenia z Łodzi i okolic?

Chodzi tutaj o magika, który silnik 2.8 V6T zna jak własną kieszeń i wszystkie cuda już w nim przerabiał. Potrzebna tu będzie nie tylko wiedza jak go naprawić, ale też umiejętność przejścia przez wszystkie pułapki, jakie handlarz zastawił…

 

Z góry dzięki za jakieś kontakty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pytań odnośnie twojego autka mam naprawdę sporo

Ale może jeśli mieszkasz w łodzi to podjechał byś do mnie

Żeby wstępnie ocenić sytuacje

Albo dzwoń

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez MAGTRONIX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności