Skocz do zawartości

UPG ponownie po przejechaniu 1200km od poprzedniej naprawy


Gość sledzik1102

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

a śruby dali nowe do tej głowicy możesz oddac głowice do jakiegos speca i jak wyjdzie ze jest ok to zawołasz o odszkodowanie choć to ciaganina ale czasem warto by kogoś uspokoić.Szkoda kasy i nerwów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sledzik1102

Podobno śruby dali nowe bo w kartonie z wymienionymi częściami są stare i policzyli mnie za nie przy rachunku końcowym.

Najbardziej mi szkoda nerwów bo od 10 lipca ciągnie się ta sprawa i końca nie widać. Oddam glowice do ponownego sprawdzenia gdzie inndziej ale jak po znajomosci ją ktos juz "uszkodził" to juz tylko kolejny wydatek dla mnie pozostaje. Nie zycze nikomu takich "specjalistow" na ktorych trafilem. Chetnie bym sie podzielil nazwą warsztatu zeby przestrzec innych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy w silniku y20dth konieczne jest planowanie bloku silnika przy montażu nowej upg czy nie bo mechanicy twierdzili że nie trzeba a ja już im nie wierzę w żadne słowo.

 

Przyłóż sobie do bloku silnika jakąś prostą listwę i zobaczysz czy blok jest zwichrowany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz się nasuwa pytanie kto robił ten remont głowicy.

Kto ją sprawdzał?

Ten niech teraz przejmuje odpowiedzialność za ponowną naprawę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość sledzik1102

b56e7781590b3656med.jpg

a uszczelka pompy oleju po dalszym rozebraniu silnika u innego mechanika wyglądała tak jak wyżej na foto. dwukrotnie zapłaciłem za sprawdzenie tego elementu i dwukrotnie byłem zapewniany że wszystko jest ok u tych naciągaczy do których trafiłem latem i bujałem się z problemem. Już nikomu nie uwierzę na słowo-tymbardziej krakowskim mechanikom.

A tymczasem auto składa się już u innego mechanika i lada dzień powinno być gotowe do odbioru.


No to teraz się nasuwa pytanie kto robił ten remont głowicy.

Kto ją sprawdzał?

Ten niech teraz przejmuje odpowiedzialność za ponowną naprawę.

Nie chce pisać na forum kto dopuścił się takich czynów na mojej astrze ale na priv chętnie ostrzegę przed tym mechanikiem innych z Krakowa.

Żadnej odpowiedzialności nie wziął za taką naprawę i wykręca się jak tylko może zrzucając odpowiedzialność że zgodziłem się na montaż używanej głowicy.

Tak dla waszej wiedzy to informuję że byłem pytać ile kosztuje taka nowa głowica do silnika Y20DTH i pierwsza odpowiedz to że już nie jest w sprzedaży a ostatnia cena tej części w sprzedaży detalicznej to 9 345,00zł (tak tak ponad 9 tyś zł) więc wniosek się sam nasuwa dlaczego używka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności