Skocz do zawartości

Części firmy HART- opinie


Gość kamil9480

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie Hart?

Jak najbardziej, ale nie do systemów bezpieczeństwa, ani ważnych dla pracy silnika.

Linki ręcznego maja u mnie już 4 lata i się nie zapiekły, ani nic

Tylko trzeba mądrze zabezpieczyć przed wodą, śniegiem, a nie założyc i już - wtedy za rok będą do śmieci..

Odpowietrzniki cylinderków tez mam Hart i działają, dziś właśnie odpowietrzałem hamulce i sie odkręciły.

Filtry - czemu nie, ale nie oleju.

 

O, pompkę sprysków też mam Hart :)

Edytowane przez ja37

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowietrznik da się popsuć...

Ja wymieniam płyn co 2 lata i niestety 4 lata temu odpowietrzniki sie poddały - obrobiły się.

Widać poprzednik nic nie robił w tym kierunku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szczęki Harta i są zadziwiająco twarde - w sensie zrobiły już z 80tys albo i lepiej, robiłem hamulce, bębny się rozpadły w rękach, nie hamowało już - okazało się że bębny zjechane, a szczęki jak nowe - więc założyłem je znowu. Kilka dni temu przegląd i hamulce jak żylety. Może więc nie wszystko to taki szajs

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TOMEK CORSA B 1.2 i 45km

 

 

Mam szczęki Harta i są zadziwiająco twarde - w sensie zrobiły już z 80tys albo i lepiej, robiłem hamulce, bębny się rozpadły w rękach, nie hamowało już - okazało się że bębny zjechane, a szczęki jak nowe - więc założyłem je znowu. Kilka dni temu przegląd i hamulce jak żylety. Może więc nie wszystko to taki szajs

 

każdy ma swoje racje.Miałem do czynienia z hartem i nie chcę go w poważnych częściach ale jak kto woli

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Od 32 lat prowadzę serwis samochodowy i jeśli chodzi o firmę Hart to mam wyrobioną opinię. Jakość co najwyżej średnia ale najgorsze jest to że Hart z zasady nie uznaje reklamacji. Zawsze jest wina montażu lub użytkowania. Tarcze biją od chwili założenia ; przyczyna : użytkownik zbyt gwałtownie hamuje  !!!  Nagrzewnica rozszczelniła się po 3 miesiącach ; przyczyna nowy płyn chłodzący zanieczyszczony !!!  I tego typu idiotyczne tłumaczenia są na porządku dziennym za każdym razem. Wniosek nasuwa się sam : JAK NAJDALEJ OD FIRMY HART

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Proste rzeczy można brać z kartą. Ja brałem jakieś tarcze hamulcowe na tył bjakas poduchę silnika ale taka masywna, prosta konstrukcyjnie to się to spisywało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość wojttek6428
W dniu 19.10.2017 o 20:49, bad napisał:

Hart to "pakowacz" chińszczyzny.

Ja Kupiłem łożysko przednie do toyoty yaris 1  na tym łożysku mam do tej pory zrobione 81 tyś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności