Skocz do zawartości

- - - - -

Felgi ,opony.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   atb30

atb30
  • Forumowicz
  • 106 postów
  • Model:Opel Astra IV
  • Silnik:1,7 110KM
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 25 marzec 2009 - 11:22

Indeks "T" to nie jest 120 km/h tylko 190 km/h.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#22 OFFLINE   zibi

zibi
  • Zasłużony
  • 3199 postów
  • Model:Opel Astra III
  • Silnik:Z17DTH

Napisano 25 marzec 2009 - 17:52

Indeks "T" to nie jest 120 km/h tylko 190 km/h.

to wiem,chyba się nie zrozumieliśmy
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#23 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 26 marzec 2009 - 11:06

Witam! atb30 ile dałeś za te opony Michelin i czemu masz większy profil 65 zamiast 60?

pogrubiłem atb30/zibi

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#24 OFFLINE   atb30

atb30
  • Forumowicz
  • 106 postów
  • Model:Opel Astra IV
  • Silnik:1,7 110KM

Napisano 26 marzec 2009 - 13:14

Witam Opony udało mi się kupić w cenie 270 zł za sztukę. Jeżeli chodzi o rozmiar 185/65 to zdecydowałem się na zakup po rozmowie ze znajomym wulkanizatorem, który stwierdził, że komfort jak i pozostałe właściwości nie powinny ulec pogorszeniu.
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#25 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2009 - 10:34

popieram ja osobniscie mam na lato 185/60/15 a na zime 185/65/15 jakos trzymanie sie na drodze jest to samo a zwasze jest to troszki wyej gumy na dziury nasze piekne i sam chyba tez na 185/65 zmienie lato

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#26 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2009 - 17:20

Mam zamiar kupić 1 komplet z poniżej zamieszczonych felg:
usunąłem/zibi
Proszę o pomoc w wyborze, który nr będzie ładnie prezentował się with meri?
Poza tym wszystkie kosztują do 900zł i są mało znanych firm. Czy lepiej dołożyć i kupić jakieś poobdzierane oplowskie używki?
Nie wiem czy ich szerokość 6,5x15 będzie odpowiednia bo oponki mam standardowe 185/60/15. Zalecane jest 6x15 tak więc czy będą dobrze przylegały do rantów felgi?
Ktoś tu pisał, że nieładnie to wygląda, za cienka guma :beer:
Druga sprawa to mniejsze ET o 8mm od zalecanego, ale czytając poprzednie posty wiem że pasują lepiej niż ET miałoby być większe od zalecanego a tak to będzie troszkę szerzej. Pytanie dotyczy odnośnie śrub, czy stare od stalówek będą pasować?
mając teraz mniejsze ET, jeśli nie to jakie kupić?
Dziękuję za wszelkie komentarze :beer:

zabrania się wklejania obrazków nie będących własnoscią autora,chyba że masz zgode na piśmie od własciciela tych fot/zibi

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#27 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 27 marzec 2009 - 17:42

ja bym takich no name nei kupowął lepiej moim zdaniem dołozyc te 200 zeta i kupic dotz czy ronala te sa chinskie i moim zdaniem szybka jest mozliwosc ich pokrzywienia Z tym et ja nic nei rozumiem napisz jakie maja ET i juz wsio bedzie jasne jesli masz opone 185/60/15 to moim zdaniem najlepsze 6x15 i et przy takich gumach 42 jest najlepsze ale tez ci wejdzie 49-czyli rozstaw bedzie węższy i 38 -bedzie szersze autko od standartu ET42

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#28 OFFLINE   silvo44

silvo44

instruktor

• Moderator
  • 3803 postów
  • LokalizacjaOlkusz/młp
  • Model:Opel Vectra C
  • Silnik:Z18XER
  • Nadwozie:HB
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 28 marzec 2009 - 09:38

Proszę o pomoc w wyborze,

... http://www.felgi.pl/...ub=5&z=11#gora6

...
  • 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#29 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2009 - 10:26

Mi osobisci e najbardziej si e podobaja Dotz imola ze wzgledu na cene i łatwosc mycia i wyglad , a jako drugie bym sie zastanawiał nad Rail como

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#30 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 28 marzec 2009 - 11:12

Fajny ten konfigurator, czy firma Racing Line robi dobre aluski (właśnie nr.3 z mojego foto jest tej firmy) ... ale nie wiem czy jednak nie zainwestować w drugi komplet stalówek bo trochę żeście mnie podłamali aby nie brać niefirmowych :wesoly: Kupiłem nowe oponki i i tak z rozpędu jest okazja (i od razu większa chęć) na kupno alufelg. Od dawna już na nie choruję nawet na takie zwykłe jak te dotz 5-ramienne ale nie wiem czy wydanie 1200 PLN nie będzie dla mnie za bardzo kosztowne i nie okaże się wywaleniem niepotrzebnie kasy. Może fajne kołpaki załatwią sprawę...(wątię :beer: ) Ludzie się wyprzedają ze st. felg i to z oryginalnych już 250 za komplet. Czytając różne artykuły doszedłem do wniosku, że teraz alusy się kupuje dla szpanu głównie a mit o ich mniejszej wadze już dawno został obalony. Bo niby jakie są jeszcze ich zalety oprócz walorów czysto estetycznych i lepszego chłodzenia hamulców? Do tego dochodzą częste problemy z ich uszkodzeniami na naszych pięknych "szwajcarskich" drogach :beer: lub co się stanie gdy nasze śliczne auto "zaliczy bliskie spotkanie 3 stopnia z wysokim krawężnikiem?" Poza tym, z czysto ekonomicznego punktu widzenia zakładając alufelgi na lato ich koszt zwraca się dopiero po 10 latach (licząc 2 wymiany opon w roku). Wszystkie serwisy doradzają aby mieć jednak 2 komplety opon na felgach bo ich częste przekładanie ma niekorzystny wpływ.

Uruchom; JavaScript!
Odśwież