Skocz do zawartości

Felgi ,opony.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

Witam! atb30 ile dałeś za te opony Michelin i czemu masz większy profil 65 zamiast 60?

 

pogrubiłem atb30/zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Opony udało mi się kupić w cenie 270 zł za sztukę. Jeżeli chodzi o rozmiar 185/65 to zdecydowałem się na zakup po rozmowie ze znajomym wulkanizatorem, który stwierdził, że komfort jak i pozostałe właściwości nie powinny ulec pogorszeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

popieram ja osobniscie mam na lato 185/60/15 a na zime 185/65/15 jakos trzymanie sie na drodze jest to samo a zwasze jest to troszki wyej gumy na dziury nasze piekne i sam chyba tez na 185/65 zmienie lato

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam zamiar kupić 1 komplet z poniżej zamieszczonych felg:

usunąłem/zibi

Proszę o pomoc w wyborze, który nr będzie ładnie prezentował się with meri?

Poza tym wszystkie kosztują do 900zł i są mało znanych firm. Czy lepiej dołożyć i kupić jakieś poobdzierane oplowskie używki?

Nie wiem czy ich szerokość 6,5x15 będzie odpowiednia bo oponki mam standardowe 185/60/15. Zalecane jest 6x15 tak więc czy będą dobrze przylegały do rantów felgi?

Ktoś tu pisał, że nieładnie to wygląda, za cienka guma :beer:

Druga sprawa to mniejsze ET o 8mm od zalecanego, ale czytając poprzednie posty wiem że pasują lepiej niż ET miałoby być większe od zalecanego a tak to będzie troszkę szerzej. Pytanie dotyczy odnośnie śrub, czy stare od stalówek będą pasować?

mając teraz mniejsze ET, jeśli nie to jakie kupić?

Dziękuję za wszelkie komentarze :beer:

zabrania się wklejania obrazków nie będących własnoscią autora,chyba że masz zgode na piśmie od własciciela tych fot/zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja bym takich no name nei kupowął lepiej moim zdaniem dołozyc te 200 zeta i kupic dotz czy ronala te sa chinskie i moim zdaniem szybka jest mozliwosc ich pokrzywienia

 

Z tym et ja nic nei rozumiem napisz jakie maja ET i juz wsio bedzie jasne

 

jesli masz opone 185/60/15 to moim zdaniem najlepsze 6x15 i et przy takich gumach 42 jest najlepsze ale tez ci wejdzie 49-czyli rozstaw bedzie węższy i 38 -bedzie szersze autko od standartu ET42

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi osobisci e najbardziej si e podobaja Dotz imola ze wzgledu na cene i łatwosc mycia i wyglad , a jako drugie bym sie zastanawiał nad Rail como

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Fajny ten konfigurator, czy firma Racing Line robi dobre aluski (właśnie nr.3 z mojego foto jest tej firmy)

... ale nie wiem czy jednak nie zainwestować w drugi komplet stalówek bo trochę żeście mnie podłamali aby nie brać niefirmowych :wesoly:

Kupiłem nowe oponki i i tak z rozpędu jest okazja (i od razu większa chęć) na kupno alufelg. Od dawna już na nie choruję nawet na takie zwykłe jak te dotz 5-ramienne ale nie wiem czy wydanie 1200 PLN nie będzie dla mnie za bardzo kosztowne i nie okaże się wywaleniem niepotrzebnie kasy. Może fajne kołpaki załatwią sprawę...(wątię :beer: )

Ludzie się wyprzedają ze st. felg i to z oryginalnych już 250 za komplet. Czytając różne artykuły doszedłem do wniosku, że teraz alusy się kupuje dla szpanu głównie a mit o ich mniejszej wadze już dawno został obalony. Bo niby jakie są jeszcze ich zalety oprócz walorów czysto estetycznych i lepszego chłodzenia hamulców?

Do tego dochodzą częste problemy z ich uszkodzeniami na naszych pięknych "szwajcarskich" drogach :beer: lub co się stanie gdy nasze śliczne auto "zaliczy bliskie spotkanie 3 stopnia z wysokim krawężnikiem?"

Poza tym, z czysto ekonomicznego punktu widzenia zakładając alufelgi na lato ich koszt zwraca się dopiero po 10 latach (licząc 2 wymiany opon w roku). Wszystkie serwisy doradzają aby mieć jednak 2 komplety opon na felgach bo ich częste przekładanie ma niekorzystny wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności