Skocz do zawartości

Vectra b problem z szarpaniem na postoju


Gość Damian5589

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.vectra-unlimited.pl/jpg/porady/bezpieczniki.html

 

Tam nie ma takich bezpieczników.

Ja mam takie same rozpisy.

 

 

Ale tutaj masz ale też nie ma opisu

post-37019-0-40704600-1516375409_thumb.png

post-37019-0-43689900-1516375414_thumb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Dzięki namierzyłem jest to od wentylatora chłodnicy pomijam już to teraz dopiero sie coś dziwnego stało nie mogę odpalić auta

 

nie grzebałem nic przy tych bezpiecznikach nie wiem co sie stało wczoraj paliło bardzo ładnie dziś rano wstaje i nie chce ...

 

mam bezpiecznik przy aku od pompy paliwa taki duży 20 A i w skrzynce NR19 na tym przy aku jest napięcie a przy slrzynce bezpieczników w środku nie ma napiecia

 

Sprawdzałem na włączonym zapłonie możliwe że Ecu nie daje sugnału na bezpiecznik w środku ?

Edytowane przez Damian5589

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy 30 A sie przepalił ale chciałbym wiedzieć od czego są oby dwa

włączam zapłon kontrolka się świeci odpalam silnik gaśnie i sie nie zapala w ogóle ;) tak to u mnie wygląda najprościej mówiąc

Damian a sprawdź czy jest tam złącze elektryczne gdzie masz ten przepalony bezpiecznik 30A.

Bo ja odnoszę wrażenie że tam są po prostu włożone bezpieczniki zapasowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

zaraz sprawdzę a co z tym odpaleniem ?

 

- Rozrusznik kreci

pompy paliwa nie słychać po przekręceniu kluczyka

Bezpiecznik nr 19 sprawny lecz nie ma na nim napięcia( na zapłonie) ani podczas kręcenia)

-Bezpiecznik 20A taki duży przy aku wymieniłem jest sprawny

-wyjąłem przekaźnik od pompy paliwa zmostkowałem pin 85 i 30 pompa chodzi a na zapłonie z włożonym przekaźnikiem jej nie słychać

-podmieniłem przekaźnik sprawny(nowy też bez efektu

 

Ręce już mi opadają na to auto nie wiem co mu jest wczoraj paliło od strzała dziś nie chce wgl

 

Myślałem że zatarłem pompę paliwa bo miałem wczoraj mało benzyny ale dziś dokupiłem i wlałem i sprawdziłem na mostku słychać pompe a na przekaźniku i pompy nie słychać podczas przekrecenia na zapłon

 

Pytanie teraz czy na bezpieczniku F19 w skrzynce bezpieczników powinno być napiecie po zapłonie czy ono się pojawia jak auto odpali ?

bo na zapłonie nie ma napięcia wgl i podczas kręcenia rozrusznikem

 

podejrzewam Brak sterowania z Ecu co wy o tym myślicie co jeszcze mogę sprawdzić

Edytowane przez Damian5589

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

a powiedz mi czy musze go wyjmować czy mogę wtyczkę odpiąć o ile takowa jest u góry ?

 

Wiem że musi sie znajdować przy skrzyni korbowej gdzieś sama nazwa mówi ale gdzie jest wtyczka ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności