Skocz do zawartości

Vectra b problem z szarpaniem na postoju


Gość Damian5589

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian5589

Adam sprawa wygląda tak

 

Miałem wyciągniętą listwe i sprawdzałem paliwo podaje każdy wtrysk nie wszystke na raz tylko komputer dawkuje raz 1 raz 2 tak na przemian podają paliwo w postaci mgełki nie leje sie z nich czyli wszystko ok jest raczej co do rozzadu pasek jest dobrze napięty nie sprawdziłem czy sie cechy pokrywają jutro to sprawdze bo dziś ciemno

Już nie chce mi sie grzebać wątpie że przeskoczył wcześniej palił od strzała nagle przestał nwm sam już iskra jest paliwo dostaje komputer steruje wtryskami a zapalić nie chce.... mam go powoli dość...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Paliwo jest ,iskra też ?

To jeszcze ja bym sprawdził co się dzieje z zaworem podciśnienia układu recyrkulacji spalin 8 W załączniku.

A jeszcze poczytaj to

http://forum.samnaprawiam.com/ecotec-odlaczenia-pompy-powietrza-wtornego-vt2995.htm

 

post-37019-0-95097000-1516565572_thumb.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Wiem Adam ale ja nie potrafie z zagranicznych portali kupować nigdy tego nie rrobiłem

Edytowane przez Damian5589

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz od ja 37.

U ciebie nie ma Cana więc powinieneś się połączyć bez problemu.

A gdy będziesz chciał go naprawić to drahe z nimi robi.

W temacie Opcom Bad też podał namiary na gościa który je sprzedaje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Dzięki Adam muszę najpierw pokasować błędy i zobaczę co mi zostanie bo tak nie dojdę nigdy do ładu z tą Vectrą

 

Dziwi mnie to bo stało się to z dnia na dzień

 

Paliwo dochodzi iskra jest Bezpeczniki sprawne przekaznik też

 

pod przekradzeniem jest stała masa z ecu podawana po zapłonie to raczej ecu nie padło

 

rezystancja czujnika 485 OHM

 

rozrząd nie przeskoczył znaki się pokrywają

 

Bez diagnozy nie dojde z nim do ładu

 

z tej mojej zworki i zczytaniu dziwi mnie przekaznik że wywala błąd skoro przekaznik działa dobrze i podaje paliwo

 

albo nieprawidłowy sygnał z czujnika położenia wału korbowego A

 

coś mi z tym chodzi po głowie a możliwe jest jak ten czujnik się uszkodzi to nie zapali auto ? Przepraszam was za moją nie wiedzę jestem na takim etapie życiowym że muszę sobie radzić jakoś nie mam pieniędzy na elektromechaników i mechaników dlatego tutaj jestem i was proszę o pomoc .

Edytowane przez Damian5589
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności