Skocz do zawartości

Vectra b problem z szarpaniem na postoju


Gość Damian5589

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian5589

Dziś go zaprowadziłem do mechanika na wstępną diagnozę bo sam nic nie wymyśle już zobaczymy co wymyśli jutro do niego bd patrzał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Damian5589

Więc tak Adam kazaleś sprawdzic rozzad ja to zrobiłem bez zdjęcia Koła pasowego bo są cechy na pasowym i mechanik sam mówił że w 1.6 nie trzeba koła pasowego ściągać na nim są cechy też i spojrzałem w ten sposób góra w poziomie i koło pasowe na cechach czemu nie ściągnąłem pasowego?. Z 2 powodów wcześniej palił od trykniecia i nie podejrzewałem wgl rozządu a po drugą nie mam kanału ani podnośnika w polowych warunkach to niezbyt fajnie się dłubie i dlatego nie zwaliłem koła pasowego i to był moj błąd dlaczego ?. Ten co mi sprzedawał viki był mechanikiem i złożył rozząd i nie wyciągnął śrubki lub mu wpadła tam nie wiem dokładnie ale była w rozządzie i uszkodził Koło wału korbowego i rozząd przeskoczył o 3 ząbki... a mówiłeś żebym dokładnie sprawdził a ja polecisłem na łatwiznę... dziś później Ci podeślę zdj koła mechanik mówił że mam dużo szczęścia koło wymienił ustawił na cechy wymienił świece bo moje szrot i Wiki ożyła...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Dokładnie to samo ... tylko ja już mam chyba po silniku bo doszło do kontaktu ... coś puka w nim ...


Dobra można zamknąć bo się rozwiązało

 

U mnie winą była śrubka taka sama jak u ArKos'a i ogoliła koło zapominałem ci zdj zrobić bo dziś jeszcze raz rozbierałem rozząd by zobaczyć co tak stuka czy mi znów nie przeskoczył i nie starczyło czasu

 

podejrzewam że od tego kręcenia mojego bezmyślnego pogiełem zawory ...

 

Poszedłem na łatwiznę muszę płacić za błędy na przyszłość Polecam dokładnie sprawdzić niedowiarką ustawienie paska i nie iść na łatwiznę tak jak ja to zrobiłem ...

 

no cóż za błędy się płaci jakaś przestroga to dla mnie na przyszłość

 

wielke ale to wielke dzięki Adam za pomoc ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności