Skocz do zawartości

Radio Meriva A


Gość asia_mis

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asia_mis

Witam, jestem tutaj nowym użytkownikiem, przeszukałam wątki na forum ale nie znalazłam tego czego szukałam. Szperałam również po Google jednak też nic nie mogę znaleźć.

 

Meriva A 2004 diesel- mam problem od kilku dni, włącza się automatycznie radio, podejrzewam, że uruchamia się albo w pełne godziny na Informacje lub na informacje drogowe. Jest to bardzo uciążliwe, ponieważ rozładowuje mi akumulator. Może da się tę opcję jakoś wyłączyć? Wspomnę, że rado jest fabryczne (zdjęcie z internetu)

 

Opel-Meriva-CD-30-silber.png

Dziękuję za wszelkie sugestie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość asia_mis

 

Dzięki bardzo, próbuję z płytą zobaczymy, chociażnigdy nie uruchamiam napędu, nie słucham płyt, kilka dni był spokój a dzisiaj znowu sięwłączyło...

 

Dzięki wielkie za wskazówki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadza sie - Merry nigdy nie nalezy pozostawiac bez plyty w napedzie i bedzie ok.

 

 

Chciałeś dodać pewnie że z tym radiem.

Bo np. kolega ma Car 2005 i takich problemów nie ma.

Od 3 lat jeździ bez płyty i wszystko gra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawel7318

 

 

Chciałeś dodać pewnie że z tym radiem.

Bo np. kolega ma Car 2005 i takich problemów nie ma.

Od 3 lat jeździ bez płyty i wszystko gra.

 

Tak tak, chodzi o CD30 (i byc moze tez CD30 mp3)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Merivę od 3 miesięcy, jest w niej radio o którym piszecie, konkretnie CD30 MP3, ale jeszcze ani razu nie miałem podobnego problemu. Płyt nie używam i na pewno nie ma żadnej w napędzie, ale jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby rozładował się akumulator, czy żeby radio grało po samoczynnym włączeniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pawel7318

Brawo Ty !

 

a na powaznie to chodzi o czujnik, ktory wariuje jesli jest zabrudzony - jesli jeszcze nie jest zabrudzony to nie wariuje (jeszcze...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Zbigniew Rymar

Pomóżcie! Czy możliwe jest i jak dokonać zresetowania błędnego wpisywania kodu do radia/3 błędne wpisy/,pozostało 7 prób.Jednak wydaje mi się jakimś nieporozumieniem aby kolejne próby odbywały się przy włączonym zapłonie/uruchomionym silniku/,zważywszy,że ostatnia dziesiąta próba trwa aż 640 minut i jest to jakiś absurd aby auto na postoju pracowało przez 640 minut/10 godzin/ aby wpisać ten kod/chyba tzw. radio code?/ :?:.Czy istnieje jakiś inny sposób aby bez uruchamiania silnika dokonać przeczekania czasu kolejnej /być może nieudanej próby/, a może uda się jakoś wyresetować te błędne 3 próby i przejść od razu do 10 wolnych prób?/czy pomaga w tym zakresie zdjęcie klemy z akumulatora?/ Dodaję,że poprzednio wpisywałem tzw.kod security i nic to nie dawało.Prawdopodobnie będzie to tzw. radio code/też nr czterocyfrowy/.

Pozdrawiam i proszę o pomoc!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbigniew Rymar

Po rozładowaniu akumulatora , nie mogę włączyc radia simens 2005 po mylnym wprowadzeniu kodu zawiesiło sie na 7safe i nie moge uzyskac dostepu do wprowadzenia kodu, co mam zrobić pomóżcie kilka razy próbowałem włączać as i radio i nie pokazuje się dalsza część (kreski ) do wpisania kodu

 

Połączyłem twoje dwa tematy w jeden, nie ma sensu pisać tego samego problemu w kilku działach. Co do radia to powinieneś mieć kartę z Car Pass i kodem od radia. Poszukaj może gdzieś znajdziesz w papierach. Nie zawsze poprzedni właściciel przekazuje dalej takie dokumenty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności