Skocz do zawartości

Astra G sworznie wahaczy


Gość NaPierwszePiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NaPierwszePiotr

Witajcie. Generalnie, szukam sworzni do Astry. Siedzę dumam na co teraz się zdecydować bo przerobiłem już większość polecanych firm i mam mieszane odczucia. Sytuacja wygląda tak że poruszam się teraz prawie cały czas po drogach gruntowych już 2 lata i w tym czasie zmieniłem te wredne sworznie już 4 razy na nowe. W zeszły piątek padł jeden sworzeń Lemforder i niestety musiałem założyć używany który gdzieś tam leżał z rok w garażu bo nie dojechał bym do roboty. Ten Lemforder sobie wyskoczył podczas skrętu w bramę. Od tak "pstryk" i błotnik pogięty.

 

Reszta zawieszenia trzyma się super, łączniki stabilizatorów po 1.5 roku są jak nowe. Sworznie drążków jeszcze do jazdy, amorki też ok, zresztą nie tak dawno bo po założeniu tych Lemforderów byłem na zbieżności, generalnym przeglądzie z wymianą filtrów i na przeglądzie technicznym wszystko było cacy.

 

Autko jeździe w terenie dużo, się nie dziwię że coś pada bo to nie terenówka ale paradoksalnie nic się nie psuje po za tymi sworzniami. Znajomy znalazł mi te sworznie ale bardzo drogie coś prawie 600zł, mają towotniczki i gwarancję, pewnie jakieś profesjonalne do WRC ale z WRC to ja mam tylko tłumik końcowy ala "rynna: :D Po prostu za drogo.

 

Polećcie coś sensownego, w sklepach mówią mi że Meyle HD wytrzymają... tych nie miałem jeszcze bo reszta w większości się już przewinęła przez ten samochód i wytrzymały max 5 miesięcy.

 

Astra G 2.0 OPC 160KM 2000r CZY drzwiowa :) Wszystko w serii, po za tylnym zawieszeniem które mam wyższe i twardziejsze taki trochę negatyw wyszedł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NaPierwszePiotr

Tak, Febiego ma też chyba łączniki stabilizatorów i końcówki drążków. Sworznie jak pamiętam nie siadły jakoś dramatycznie ale przeglądu by nie przeszedł na nich.


Tak, Febiego ma też chyba łączniki stabilizatorów i końcówki drążków. Sworznie jak pamiętam nie siadły jakoś dramatycznie ale przeglądu by nie przeszedł na nich.

Z takich najgorszych bybli jakie spotkałem w swoich Oplach to Moog no te to rekordy biją po miesiącu smar wyszedł a po dwóch miechach tak pstrykały przy skręcie że już obstawiałem na przegub

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności