Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem


Gość hunter126

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość hunter126

Potrzebuję pomocy bo się na tym nie znam. Głupie komentarze możecie sobie darować. Dziękuję bardzo za pomoc i każdą ważną wskazówkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopak... Jak ktoś coś pisze, to racz przeczytać ok?

Paliwo nie cofa się do baku?
Przed odpaleniem po dłuższym postoju naciśnij "wentyl" na listwie paliwowej - jak nie siknie porządnie to paliwa nie ma i pompa musi nabić ciśnienie, żeby odpalił. Zaworek zwrotny jest w pompie paliwa (zbiornik).


Nie czytasz, a potem pytanie "z dupy" leci. Szanuj ludzi, którzy próbują Ci pomagać a nie wal sarkazmem, bo nie jesteś jedyny, co dosrywać umie. Fikasz a potrzebujesz pomocy - trochę dziwne, bo to tak samo, jakby Ci ktoś nóż do gardła przystawił a Ty byś kozaczył... Ogarnij się z leksza i czytaj co piszą ok?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Czujnik wału musi być orginalny vectry nie lubią zamienników ja miałem w swojej GM bo z tego co ty piszesz to mogą być jego objawy ale jak pisałeś wcześniej że wymieniłeś to może układ paliwowy jak panowie wyżej ci piszą...

 

lepiej to zaufanemu mechanikowi zlec jak się nie znasz szkoda twojego czasu i nerwów ;)

Edytowane przez Damian5589

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hunter126

Sprawdzę jeszcze to paliwo.

Nie chce tutaj nikogo denerwować tylko po prostu już byłem u paru mechaników to każdy by co innego wymieniał...

Jestem Wam naprawdę wdzięczny za pomoc i każdą poradę. Nie zauważyłem Twojego wcześniejszego posta, że pisałeś jak to mam sprawdzić. Przepraszam.

Czujnik Delphi mi założyli. Chciałbym się pozbyć tego problemu bo nie lubię jak coś jest nie tak z autem. Po tej wymianie czujnika coś się poprawiło bo już tak długo nie kręci ale jeszcze nie pali od strzała tak jak wcześniej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589

Wydaje mi się że delphi to nie jest oryginalny tylko zamiennik poczytaj sobie na necie o tych czujnikach położenia wału wszyscy ci będą mówić że albo Orginalny Simensa lub GM nie wiem czy to jest to samo ale ja np miałem GM na swoim ; )

 

z tego co ty piszesz to wynika że ten czujnik wariuje a w vectrach tylko oryginalne chodzą dobrze zamienniki możesz wyrzucić na śmietnik

przeczytaj sobie to :

 

https://autokult.pl/13753,czujnik-polozenia-walu-korbowego

 

to będziesz wiedział po co wgl jest ten czujnik w samochodzie ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość hunter126

Witam, powracam z tematem bo problem nadal nie został rozwiązany. Wymieniony czujnik położenia wału, filtry wymienione, pompa paliwa działa, paliwo się nie cofa do baku, błędów w silniku nie pokazuje... Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co może być?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności