Skocz do zawartości

LTE od Play vs. T-Mobile


kaliope

Rekomendowane odpowiedzi

Mam internet domowy od PLAY od 2 lat, ale jest coraz słabiej. Wieczorami mam tylko 3-15 mega na speedteście. Pożyczyłem do testów kartę od T-mobile....i lekko mnie wgieło. Play może buty czyścic T-Mobile'owi. Podczas testów telefony się łączyły dokładnie z tym samym BTS.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbigniew_kujawski

Dołączam się do kondolencji ;) ... zapewne w obu umowach jest gwarantowane 2M , taki urok , raz ten lepiej , za jakis czas inny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła historia, w sumie z dwójki Play vs T-mobile to poleciłbym Plusa. Mam od 2 lat u nich neta mobilnego i nie narzekam, super sprawa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak do czego takie predkosci wykozystywac. Ja w domu mam po kablu alo 10 albo 20 mega. Ale co za roanica nawet jakbym mial 50 mega. Dzieciak siediz na tablecie YT oglada. Ja jakies stronki fora, zona tez i jakos starcza. Ostatnio robilem jakas aktualizacje Czy na lapka czy na telefon bo brakowalo cos tam bo ogladania filmikow i co lecialo maksymalnie 2.6 mega bo serwer wiecej nie da na jedno IP. Tak samo inne portale ba nawet allegro ma ograniczenie na jednego usera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Masz racje, duże prędkośći typu 50mega nie są potrzebna, na 20 mega internet śmiga. Ale jak chcesz oglądnać filmik HD na YT i masz wieczorkiem 3 mega od dostawy to zapomnij. PLay jest tani....bardzo tani ale dziadowski pod względem transferu. Miałem od nich uciekać, a oni mi proponują neta domowego za 10zł jeśli przedłuże umowę na moje wszsytkie 3 karty SIM. I znów muszę zostać u nich....bo pokażcie mi innego dostawcę neta za 10zł. Dają w tym 100 giga netu, i jak braknie, a z reguły brakuje, to przywracam prędkość za 5 zł. Także net domowy będzie mnie kosztował 15zł miesięcznie

Edytowane przez kaliope

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie play jest o wiele lepszy. Zasięg jest praktycznie wszędzie i nie ma z tym żadnego problemu.

 

Usunąłem reklamę w podpisie.

Spamerzy trafiają tu pod szczególną obserwację/rafaln1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności