Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

piszę do ekspertów o pomoc. 2.0T 240KM opc czy 19cdti?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 OFFLINE   veetoos

veetoos
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Model:Nie Opel
  • Inna marka:Szukam
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 13 kwiecień 2018 - 19:33

Zastanawiam się nad kupnem zafiry B opc 241km 2.0T , Wszyscy mi odradzają ten zakup ze względu na branie oleju i konieczne naprawy wybieraków oleju, Nie boję się regeneracji turbiny czy naprawy sprzęgła co kilka lat. Ze spalaniem na poziomie 10-11l benzin też się liczę... ale martwi mnie to branie oleju. Może ktoś kto użytkuje takie auto kilka lat może wypowie się jak to wygląda na prawdę.

Wszyscy natomiast radzą 1.9 cdti 150km. w wersji opc line. Jednak to nie opc... :/

Proszę o rozsądne opinie.

Zastanawiam się nad kupnem zafiry B opc 241km 2.0T , Wszyscy mi odradzają ten zakup ze względu na branie oleju i konieczne naprawy wybieraków oleju, Nie boję się regeneracji turbiny czy naprawy sprzęgła co kilka lat. Ze spalaniem na poziomie 10-11l benzin też się liczę... ale martwi mnie to branie oleju. Może ktoś kto użytkuje takie auto kilka lat może wypowie się jak to wygląda na prawdę.

Wszyscy natomiast radzą 1.9 cdti 150km. w wersji opc line. Jednak to nie opc... ;/

Proszę o rozsądne opinie.

Proszę jeszcze o informację czy ktoś w opc 2.0T robił to branie oleju i jaki jest koszt takiej naprawy? I czy nie da się kupić /Zrobić jakiś patent żeby naprawić błąd konstruktora silnika?

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel
  • Posiadasz LPG:TAK