Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Wymiana radia Meriva B

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   ghen

ghen
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Model:Opel Meriva B
  • Posiadasz LPG:TAK

Napisano 16 kwiecień 2018 - 06:51

Witajcie, 

chciałbym wymienić radio w Merivie B - mam to podstawowe. Co prawda mam bluetooth z Parrota, ale jest tragiczny - często się wiesza i wtedy nie słychać ani radia, ani kierunkowskazów. Czy ktoś z Was spotkał się z zamiennikami? Chodzi mi o takie z bluetoothem, navi i td. Nigdzie nie potrafię takiego znaleźć. Ewentulana wymiana na oryginalne razem z wyświetlaczem, bo takie widziałem na allegro, na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie? Pozdrawiam. 

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel

#2 OFFLINE   ArKos

ArKos

Upierdlivus Vulgaris

• Administrator
  • 5329 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska
  • Model:Opel Mokka
  • Inna marka:Astra GTC
  • Silnik:1,4T
  • Posiadasz LPG:NIE

Napisano 16 kwiecień 2018 - 17:05

Jakbyś czytał forum to byś wiedział, że nie da się zaprogramować radia z innego auta.

Zamiennik - a to na google nie da się znaleźć? A na forum u nas?

http://navipremium.p.../nawigacje-opel

Zadzwonić i zapytać o Merivę. Jak nie, to pozostaje zamiennik z allegro.

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#3 OFFLINE   ghen

ghen
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 07:16

Jakbyś czytał forum to byś wiedział, że nie da się zaprogramować radia z innego auta.

Zamiennik - a to na google nie da się znaleźć? A na forum u nas?

http://navipremium.p.../nawigacje-opel

Zadzwonić i zapytać o Merivę. Jak nie, to pozostaje zamiennik z allegro.

Niestety nie znalazłem na forum interesujących mnie informacji, dlatego założyłem nowy wątek. Licząc na konkretną odpowiedź - to, co Ty napisałeś nie dość, że zalatuje chamówą, to odpowiedzi na moje pytanie nie zawiera. Na stronie, której link byłeś uprzejmy udostępnić byłem już dawno. Będę Ci za to wdzięczny, jeśli znajdziesz na google lub allegro zamiennik do Merivy B - być może moje ograniczenie umysłowe, które miało bezpośredni wpływ na śmiałość napisania na Twoim forum, administratorze, nie pozwala mi na tak prostą czynność, jak poszukiwania w wymienionych wcześniej witrynach. 

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#4 OFFLINE   ArKos

ArKos

Upierdlivus Vulgaris

• Administrator
  • 5329 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 17 kwiecień 2018 - 16:50

nie znalazłem na forum interesujących mnie informacji

Trzeba było szukać dokładniej.

Na stronie, której link byłeś uprzejmy udostępnić byłem już dawno.

Trzeba było o tym wspomnieć, gdzie szukałeś co znalazłeś.

zalatuje chamówą

Ty z kolei zalatujesz leniem jak większość świeżaków rejestrujących się tylko i wyłącznie po to, aby ich wyręczyć.

Twoim forum,

NASZYM forum o które wszyscy staramy się dbać i bronić przed zaśmiecaniem właśnie w ten sposób.

jeśli znajdziesz na google lub allegro zamiennik do Merivy B

Podałem linka do firmy, która robi  niefabryczne stacje multimedialne - czy to Meriva B czy Astra J czy Mokka, radia są takie same w sensie elektrycznym i mechanicznym. Jakbyś zadzwonił i zapytał to przynajmniej wiedziałbyś, czy jest do zdobycia panel przy wyświetlaczu do Merivy B. No ale po co.

moje ograniczenie umysłowe

Dobrze, że przynajmniej masz świadomość pewnych faktów. 

Powiem wprost: nie lubimy tutaj tego typu wyskoków. Ja z kolei (wypowiadam się we własnym imieniu) nigdy dwa razy nie zwracam uwagi. 

Tak więc proponuję:

- pisząc na forum podajesz maksimum informacji na dany temat wliczając w to rzeczy, które udało się ustalić + ewentualnie źródło

- jeśli ktoś, kto pilnuje porządku zwraca uwagę to należy  napisać, że się czytało i co się czytało - ja bym tak zrobił.

Książę dzielnicy natomiast wzniósł się na wyżyny elokwencji i serwuje sarkazm okraszony fałszywym poczuciem winy... Więc proszę przeczytać co napisałem i najlepiej starać się stosować do zasad na tym forum, a nie postępować wedle własnego widzimisie. Wchodząc do kogoś do domu też stosujemy się do zasad tam panujących - wycieramy buty na przykład. Chyba, że kolega jak u siebie: prosto z chlewu z gnojem na zelówkach wpada do salonu...

Wiem, jestem niemiły - takie zaczepki działają na mnie jak płachta na byka. Proponuję zatem zaprzestać, bo kopanie z koniem to super ekscytujący sport, ale na forum koniem jest moderator albo administrator. No ale można próbować :)

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#5 OFFLINE   ghen

ghen
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 06:27

Oj widzę, że szeryf folwarku króluje na całego... Z prostego pytania zadanego na forum, które z istoty rzeczy powinno być pomocą dla jej poszukujących zrobił prywatną wojenkę z pozycji siły, ponieważ jest tutaj drugi po Panu Bogu... A można było po prostu napisać - poszukaj, było, na pewno znajdziesz i ewentualnie podpowiedzieć, ale po co.. najlepiej unieść tyłek i defekować po świeżaku, w każdej chwili będzie go można przecież zbanować. Więć pozbawię Ci tej przyjemności, kolego, udział w forum, gdzie administrator jest ostatnim chamem to ostatnia rzecz, na którą mam ochotę.  "Nigdy dwa razy nie zwracam uwagi"... niesamowicie męski jesteś, taki samiec alfa opel24, koń konwersacji, z którym się nie kopie. Gratuluję. Ego wielkości słonia, kultura na poziomie ameby. Tylko tak dalej, wkrótce otrzymasz tytuł buca roku. Żegnam ozięble. 

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

#6 OFFLINE   ArKos

ArKos

Upierdlivus Vulgaris

• Administrator
  • 5329 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 18 kwiecień 2018 - 17:24

Przyganiał kocioł garnkowi... dobra, starczy wymądrzania. 

Bajo

• 0

Uruchom; JavaScript!
Odśwież

Użytkownik jest zalogowany Pan Kontekstowy

• Użytkownik
  • 1060 postów
  • Model:Opel